صادقی: خوب بازی کردیم اما از نتیجه راضی نیستم/ روزهای خوبی انتظار ما را می‌کشداخبار,اخبار ورزشی,ابراهیم صادقی
سرمربی تیم سایپا گفت: قرار بود ما تیم جوانی را برای سایپا ببندیم که این کار را انجام دادیم و مطمئنا روزهای خوب در انتظار ما خواهد بود.

به گزارش فارس، ابراهیم صادقی سرمربی تیم سایپا در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: بازی امروز را همه دیدند. تیم ما جوان و با انرژی است. خوب بازی کردیم اما از نتیجه راضی نیستم. البته از تلاش بازیکنانم راضی هستم.

 

سرمربی سایپا تصریح کرد: فاصله ما با استقلال بر روی تجربه این تیم بود، چرا که ما موقعیت داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. ما در نیمه اول چند موقعیت داشتیم، اما از این موقعیت‌ها استفاده نکردیم تا اینکه روی یک کرنر گل خوردیم. این وظیفه ماست که این نقاط ضعف را برطرف کنیم، اما قول می‌دهم که روزهای خوب ما در راه است. ما باید ضعف‌ها را برطرف کنیم. قرار بود ما تیم جوانی را برای سایپا ببندیم که این کار را انجام دادیم و مطمئنا روزهای خوب در انتظار ما خواهد بود. ما روز به روز بهتر خواهیم شد و روزهای خوبی انتظار ما را می‌کشد. 

 

سرمربی سایپا در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه توپ را شما به بازیکن استقلال دادید که گل دوم این تیم به دست آمد، تصریح کرد: این سؤال فوتبال نیست، چرا که من اصلا متوجه نشدم که رضاوند توپ را از من گرفت. اینطور باشد که یک بازیکن باید بگوید که 5 دقیقه یا 10 دقیقه هر صحنه گلی توپ را لو داده و به نظر من سؤال شما درست نیست. آنها توپ را به سمت من شوت کردند و من توپ را گرفتم و متوجه نشدم که چه کسی آن توپ را از من گرفت. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------