علیپور: هیچوقت به خودم اجازه توهین به هوادار پرسپولیس را نمی‌دهم/ توضیحات افشین پیروانیاخبار,اخبار ورزشی,علیپور
مهاجم پرسپولیس گفت: آن فرد هوادار نبود. من هم هیچوقت به خودم اجازه توهین به هوادار پرسپولیس را نمی‌دهم.

علی علیپور در گفت‌وگویی کوتاه با سایت باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: متاسفانه آن روز و در حالی که ما قصد داشتیم سوار اتوبوس شویم فردی که مشخص بود به دنبال حاشیه است مدام توهین می‌کرد وگرنه من هیچوقت به خودم اجازه توهین به هوادار پرسپولیس را نمی‌دهم.

 

وی گفت: من هر چه دارم از هواداران عزیز پرسپولیس دارم و همیشه بخاطر حمایت‌های آنها خودم را مدیونشان می‌دانم. به همین خاطر هیچوقت حاضر نیستم دل هواداری را برنجانم اما آن فردی که توهین می‌کرد معلوم بود طرفدار پرسپولیس نیست و به دنبال حاشیه‌سازی است.

 

علیپور گفت: من کوچک همه هواداران پرسپولیس هستم. می‌دانم که آنها مسائل را خیلی خوب درک می‌کنند و امیدوارم باز هم منت بر سرمان گذاشته و تا پایان فصل ما را حمایت کنند.

 

پیروانی: فردی که خود را هوادار جلوه می‌داد مدام توهین می‌کرد

 افشین پیروانی در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ویدیویی منتشر و گفته شده است علیپور به یک هوادار توهین کرده است. متأسفانه زمانی که اعضای تیم می‌خواستند وارد اتوبوس شوند افراد متفرقه زیادی کنار اتوبوس بودند که قانوناً نباید در آن منطقه و محدوده از استادیوم باشند. آن شخص هم هوادار نبود بلکه سعی می‌کرد خود را هوادار جلوه دهد. او مدام توهین می‌کرد و بدترین و تندترین جملات را به کار می‌برد و اصلاً حس کردم که هدفی دارد.

 

وی در ادمه افزود: از نوع ادبیات و جملات متوالی او مشخص بود که دنبال ایجاد تنش است. علیپور همیشه به هواداران احترام گذاشته است. حالا که این ویدیو منتشر شده است، می‌گویم که علیپور بعد از بازی دقایق زیادی سرش را گرفته بود و حتی اشک می‌ریخت. او فوق‌العاده ناراحت بود و حتی به خود من گفت: «مربی، شما، بچه‌های تیم و هواداران هر چی به من بگویید، حق دارید و من نمی‌دانم چرا آن تصمیم را گرفتم».

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین یادآور شد: علیپور همان بازیکنی است که ساعتی بعد از بازی آن متن صریح و صادقانه را در اینستاگرام خود به منظور عذرخواهی از هواداران و تیم و همه‌ی پرسپولیسی‌ها منتشر کرد. او فرزند مکتب پرسپولیس است که در آن احترام به هوادار حرف اول را می‌زند.

 

«همه‌ی ما هر چه داریم به برکت حمایت و محبت و لطف همین هواداران عزیز و حضور در پرسپولیس است.»، وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: این حرف کل تیم است. علیپور مهاجم اصلی تیم است و ان‌شاءالله با حمایت هواداران و تیم آقای گل می‌شود. برخی می‌خواهند بگویند علیپور به یک هوادار توهین کرده تا بین او و هواداران فاصله و تنش و شکاف ایجاد کنند، در حالی که آن فرد اصلاً هوادار نبود و دنبال داستان‌های دیگری بود و مدام جملات تندی را به کار می‌برد که جای تأسف داشت. اتفاقاً تا این شرایط را دیدم به بچه‌ها گفتم حواس‌تان باشد و واکنش نشان ندهید، چون می‌دیدم که جملات تند و توهین‌آمیز این فرد تا چه حد زننده و تحریک‌آمیز بود.

 

پیروانی در پایان تصریح کرد: علیپور همیشه به هواداران احترام گذاشته است. در پرسپولیس هم حفظ حرمت هواداران یک اصل است و هیچ‌کس نه جرأت کم‌لطفی به هواداران و بی‌احترامی به آنها را دارد و نه به خود چنین اجازه‌ای می‌دهد. پس هواداران عزیز ما هوشیار باشند و بدانند که آن فرد هوادار نبود و به حاشیه‌ها هم توجهی نداشته باشند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------