آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 99.11.09/کابوس پرسپولیس حریف استقلال شد

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 99.11.09/ را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه ابرار…

اخبار ضدونقیض از مدیرعامل شدن فتح‌الله‌زاده در استقلال/ خلیل‌زاده استعفا کرداخبار,اخبار ورزشی,فتح الله زاده
اخبار ضدونقیضی از حضور فتح‌الله‌زاده در سمت مدیرعاملی تیم استقلال منتشر شده است.

به گزارش ایلنا، سر انجام پس از مدتی که استقلال با سرپرستی موقت خلیل‌زاده اداره می‌شد، مدیرعامل جدید خود را شناخت.

 

بر این اساس و با نظر مسعود سلطانی فر و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، علی فتح‌الله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شد و از این پس عهده دار مسئولیت مدیریت آبی‌های پایتخت است.

 

فتح‌الله‌زاده: با اصرار خلیل‌زاده قبول مسئولیت کردم/ هنوز یک امضا تا مدیرعامل شدنم باقی مانده است

علی فتح الله زاده در گفتگو با ایلنا در خصوص انتصابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: امشب خلیل زاده ما را دعوت کرد تا جلسه هیات مدیره را تشکیل دهیم و در این جلسه عنوان کرد که دیگر نمی‌تواند مسئولیت مدیریت باشگاه را بر عهده داشته باشد و من اصرار داشتم او در سمت خودش بماند چرا که روال کار را در دست دارد و عملکرد خوبی داشته است ولی ایشان عنوان کرد که مشکلات خانوادگی دارد و دیگر نمی‌تواند مسئولیت مدیریت را داشته باشد.

 

وی افزود: در این جلسه با امضای اکثریت اعضا مصوب شد که من مسئولیت مدیرعاملی باشگاه را بر عهده بگیرم. سه امضا در این جلسه انجام شد که منزوی، خلیل‌زاده و من بودم ولی امضای موسوی مانده است و از همین جهت می‌گویم هنوز چیزی قطعی نشده است. درست است که امضای اکثریت جمع شده ولی بازهم باید تصمیم جمعی گرفته شود و به همین خاطر می‌گویم هنوز تمام نشده است.

 

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: بازهم تکرار می‌کنم ما خیلی اصرار داشتیم خلیل‌زاده همچنان مدیریت باشگاه را در اختیار داشته باشد ولی اصرار او مبنی بر انتخاب مدیرعامل بیشتر از ما بود و در نهایت این اعتماد به من صورت گرفت و امیدوارم بتوانم خادم هواداران استقلال باشم.

 

سرپرست باشگاه استقلال استعفا کرد

 اسماعیل خلیل‌زاده از سمت سرپرستی باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد.

 

او پس از استعفای امیر حسین فتحی با حکم وزیر ورزش و جوانان به سمت سرپرست باشگاه استقلال منصوب شد.

 

فتح‌الله ‌زاده مدیرعامل استقلال نشد!

به گزارش “ورزش سه”، جلسه هیات مدیره استقلال از بعد از ظهر امروز و با حضور اعضای تصمیم‌گیر این باشگاه برگزار شد و حاضرین روی مدیریت علی فتح الله زاده به اجماع رسیدند. اما در شرایطی که فتح الله زاده موافقت خود برای بازگشت به استقلال اعلام کرده بود، تماس‌های مکرر یکی از اعضای هیات مدیره استقلال را جواب نداد تا این پرونده همچنان باز بماند.

 

البته گفته می شود فتح الله زاده دوباره با این عضو تماس گرفته و اعلام کرده در جلسه‌ای که آنها حاضر باشند، حضور ‌پیدا می‌کند و حاضر است رسما مدیرعامل استقلال بشود.

 

این خبرها در شرایطی از این جلسه به بیرون درز پیدا کرده که از دو روز پیش اخباری زیادی مبنی بر مدیریت فتح الله زاده در استقلال منتشر شده است و او نیز به نظر علاقمند به پذیرش این پست است؛ پستی که هویت او در فوتبال ایران را شکل داده است.

 

با این حال در شرایطی که همه چیز برای انتخاب و معرفی فتح الله‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید آبی‌ها گواهی دارد، افراد نزدیک به باشگاه مدعی هستند طی ۲۴ ساعت آینده مدیرعامل استقلال به صورت قطعی مشخص خواهد شد.

 

فتح ا... زاده: زمانی می آیم که همه همدل باشند

بنا به دلایلی که علی فتح ا.. زاده در گفتگو با ورزش سه آن را شرح می دهد حکم مدیرعاملی او برای باشگاه استقلال در نشست هیات مدیره به امضا نرسید تا همه چیز به ظهر روز چهارشنبه و نشستی دیگر میان او و اعضای هیات مدیره موکول شود.

 

علی فتح ا.. زاده که همه از او به عنوان مدیرعامل انتخابی هیات مدیره استقلال نام می برند در خصوص این اتفاق گفت:« نه هنوز مدیرعامل نشدم و در این مدت هم با وجود تمام تلاش هایی که صورت گرفت گفتم تنها زمانی می آیم که همه همدل و هدف شان کمک به رشد و پیشرفت استقلال باشد».

 

او ادامه داد:« در ابتدا جلسه ای با آقای موسوی داشتم و ایشان به صورت مصرانه خواستار حضور من در صندلی مدیرعاملی شدند. البته اختلاف نظرهایی داشتیم اما با صحبت هایی که صورت گرفت دیدیم هدف هر دو طرف سربلندی استقلال است و می توان در این شرایط کار کرد و استقلال را به سرو سامان رساند. بعد از این جلسه قرار شد امروز بار دیگر در نشستی نهایی همه چیز تمام شود. اما قبل از آقای موسوی با تماسی از سوی آقای خلیل زاده روبرو شدم تا در جلسه هیات مدیره شرکت کنم».

 

عضو هیات مدیره استقلال تصریح کرد:« اتفاقا تا رسیدم به محل جلسه هیات مدیره که آقایان خلیل زاده و منزوی هم حضور داشتند دوباره با تماسی از سوی آقای موسوی روبرو شدم که گفتند پاشو بیا دفتر من تا کار را تمام کنیم. خب من در جلسه با دو عضو دیگر هیات مدیره بودم و گفتم بعد از اتمام جلسه می روم پیش آقای موسوی برای صحبت های نهایی».

 

فتح ا.. زاده ادامه داد:« در جلسه با آقایان خلیل زاده و منزوی با اتفاق دیگری روبرو شدیم آن هم استعفای رسمی آقای خلیل زاده از سرپرستی موقت مدیرعاملی بود. این اتفاق در حالی صورت گرفت که نه من نه آقای منزوی موافق نبودیم اما ایشان با دلایلی که آوردند از جمله مشکلات بیماری همسر و مسائل خانوادگی روی این تصمیم مصرانه ایستادند. از همین رو هر دو بزرگوار حاضر در جلسه تاکید داشتند که من این مسئولیت را بپذیرم که در نهایت سه امضا از چهار امضا گرفته شد و ماند آقای موسوی».

 

او افزود:« اما وقتی به دفتر آقای موسوی رسیدم ایشان رفته بود و در تماسی که برقرار شد ایشان حاضر به امضا نشدند از همین رو من هم وقتی دیدم همدلی وجود ندارد بار دیگر برای قبول این مسئولیت سنگین مردد شدم. من همیشه برای اعتلای نام استقلال و سربلندی طرفداران اعلام آمادگی کردم اما وقتی مجموعه یکدل و همدل نباشد مسلما کار پیش نمی رود از همین رو باید ببینیم تا ظهر روز چهارشنبه چه اتفاقاتی رخ می دهد و نظر هیات مدیره و شخص وزیر محترم ورزش چه خواهد بود».

 

موسوی: فتح‌الله‌زاده خلف وعده کرد، فرد جدیدی مدیر می‌شود

عبدالرضا موسوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در صفحه اینستاگرامش نکات مهم و جالب توجهی در مورد باشگاه اعلام کرد و گفت: بعد از مجمع شب گذشته نشستی را برگزار کردیم و به امید خدا یک زمین تمرین خوب برای تیم در نظر خواهیم گرفت. همچنین در مورد استعفای سرپرست تیم استقلال و عمل غیر حرفه ای او که با تیم به کویت نرفت صحبت کردیم و این استعفا مورد موافقت قرار گرفت. نفر بعدی هم به عنوان سرپرست پرویز مظلومی است که انتخاب شده ولی متاسفانه تا این لحظه اطلاع رسانی در مورد این قضیه صورت نگرفته است.

 

موسوی در ادامه گفت: در مورد انتخاب مدیرعامل هم صحبت کردیم و حتی مدیرعامل تا یک قدمی انتخاب هم رفت ولی بیش از 2 ساعت منتظر وی بودیم که صورتجلسه را امضا کنیم و به وزارت ورزش ارسال کنیم اما متاسفانه او تلفنش را جواب نداد و خلف وعده کرد.

 

عضو هیات مدیره استقلال در پایان گفت: او بعد از پایان جلسه تماس گرفت و ادعا کرد می تواند در نشست حاضر شود ولی دیر شده بود. بنده هم از انتخاب این شخص منصرف شدم و به امید خدا فردا رای‌زنی برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه را آغاز خواهیم کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------