آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم/ چهار تست مشکوک کرونا در باشگاه تراکتور

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دو عضو تدارکات این تیم که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و هیچ ارتباطی با…


صادقی: بروید ببینید آن 7 میلیارد را چه کسی خورد و برد؟/ آقای وزیر ورزش لطفاً دست از سر استقلال برداراخبار,اخبار ورزشی,امیرحسین صادقی
پیشکسوت استقلال در گفتگوی اینترنتی حرف‌های تندی را بر زبان آورد.

به گزارش ایلنا، امیرحسین صادقی در گفتگویی اینترنتی با آرش برهانی مواردی را بر زبان آورد که چکیده آن را می‌خوانید:

 

*یک موضوع را بگویم الان که هواداران خیلی در حال تشکر از موسوی هستند، در بحث مدیریت و بحث پولسازی او حرفی ندارم ولی چند نکته اینجا می‌ماند. نکته اول این است که چه کسی موسوی را به استقلال آورده است؟

 

*وزیر چگونه رو را به استقلال آورد؟ از کجا آورد؟ چرا برای آوردن پول به استقلال او را آوردند؟ استقلال انقدر بدبخت نشده است که التماس کسی را بکند. آرش برهانی در لایو صفحه شخصی‌اش با 20 سال سابقه در لیگ برتر و حضور در جام جهانی در شأنش نیست که التماس همچین آدمی را بکند که بیاید صحبت کند. یک سری اخلاق‌ها در وجود من نیست.

 

*یک چنین آدمی که خودش می‌گوید چرا کسی دنبال ورزش نمی‌آید. من موسوی را دوست دارم و احترامش هم برایم واجب است. او می‌آید به من در لایو آرش برهانی متلک می‌اندازد تا اسم و رسم برای خودش دست و پا کند.

 

*او وسط فصل صبای قم را ول کرد و رفت، استقلال خوزستان را ول کرد. او را وزیر آورده در استقلال. وزیر به چه عنوان او را به استقلال آورد؟ او آمده پول هزینه کند؟ دستش درد نکند که 7 میلیارد به استقلال پول تزریق کرد. حالا که می‌گوید باید مالیاتش را پرداخت کند من خبر دارم که ایشان معاف از مالیات است. او برای چه استقلال آمد و برای چه رفت؟ مگر 3 سال در فوتبال نبود و نمی‌دانست شرایط چیست؟ مگر خودش نمی‌گوید همه سرمایه‌دارها از ورزش فراری هستند؟ چرا رفت؟ او آمد برای خودش تبلیغ کند و کاری کرده که هوادار به او بگوید بمان و تو تنها راه نجات استقلال هستی. او به من می‌گوید شب قبل از بازی قلیان کشیدم. از قلیان کشیدن من مملکت به هیچ مشکلی نخورده است. موسوی با برنامه به استقلال آمد. او مدیریت و پول در آوردن را بلد است ولی چرا رفت؟ چون می‌خواست مدیرعامل شود و وزیر با مدیرعاملی او موافقت نکرد چون پرسپولیسی است.

 

*من در زندگی‌ام هرچه دارم از استقلال است و حسابم صاف است ولی از صدقه سر هواداران انقدری اعتبار داریم که با پیشکسوتان پول موسوی را بدهیم تا استقلال بدهکار کسی نباشد. سعادتمند در جلسه‌ای که با هم داشتیم به من گفت به هیچ شخصی بدهکار نیستیم. شخص موسوی در این میان مطرح نبوده و موسسه او با شخص خلیل‌زاده قرارداد را امضا کرده و حالا این وسط چه کسی خورده و چه کسی برده بین وزیر و خلیل‌زاده و فتحی است. خود موسوی را فاکتور می‌گیرم چون می‌دانم آدم سالمی است.

 

*آقای موسوی اگر می‌گویی هواداری پس چرا آبروی باشگاه را می‌بری؟ مگر تو نمی‌گویی وضع باشگاه خراب است و پول ندارد پس چرا وارد شدی و کمک کردی؟ موسوی فقط از این زورش آمد که به عنوان مدیرعامل انتخاب نشد چون می‌گوید هیات مدیره اختیار ندارد.

 

*استقلال یک مرد می‌خواهد مثل منصور پورحیدری که از جیبش هزینه کرد و حرفی نزد و بعد از فوتش افتادند دنبال اینکه پولش را بگیرند. موسوی پول دارد و کارش درست است ولی اعتبار ندارد. اعتبارش را از استقلال به دست آورده نه هتل‌داری و هواپیماداری. من خودم ادعایی ندارم و جا کفشی استقلال هم نیستم.

 

*الان نمی‌دانم چه چیزی بگویم که هوادار ناراحت نشود. هوادار یک طرف می‌بیند صادقی یک چیز می‌گوید و مجیدی یک چیز و برهانی یک چیز دیگر. موسوی به حساب بازیکنان پول واریز کرد که خودش را شیرین کند. اگر مجیدی و غفوری از او حمایت می‌کنند چون پول گرفتند.

 

*آقای وزیر ورزش لطفا دست از است استقلال بردار و این تیم را ول کن. می‌خواهی خصوصی کنی یا هرکار دیگر هرچه سریع‌تر دست از سر این تیم بردار. استقلال را کردی محله برو بیا و افرادی را به باشگاه آوردی که مایه آبروریزی هستند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------