آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم/ چهار تست مشکوک کرونا در باشگاه تراکتور

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دو عضو تدارکات این تیم که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و هیچ ارتباطی با…


سوشا: هواداران پرسپولیس، نمک‌نشناس هستند!اخبار,اخبار ورزشی,سوشا مکانی
سنگربان سابق پرسپولیس گفت: اگر استقلالی‌ها به من خوبی کنند و کاری را انجام دهند که شما نکردید، برایشان قلب آبی می‌فرستم.

به گزارش خبر ورزشی، سوشا مکانی که این روز‌ها مشکلاتی با هواداران تیم سابق خود پیدا کرده است، این بار به سیم آخر زد و با انتشار بیانیه‌ای تند و تیز جواب هواداران تیم قرمزپوش پایتخت را داد. او در این بیانیه با اشاره به اینکه هیچ وقت از سوی هواداران پرسپولیس حمایت نشده، آن‌ها را نمک‌نشناس خواند، ضمن اینکه او در این بیانیه به محبت هواداران استقلال به او اشاره کرده است، اما می‌گوید نمی‌تواند فعلاً به استقلال برود.

 

در قلبم بلاکتان کردم

شما موقعی در قلب من بلاک شدید که هر وقت به شما و حمایت‌تان نیاز داشتم، کنارم نبودید. مثل بسیاری از شما به کسی بی‌احترامی نمی‌کنم. تا الان هم به خاطر عشق به پسربچه و دختربچه‌هایی که بعد از ۵ سال هنوز از من قدردانی می‌کنند که زیر بار مشکلات کمر خم نکردم و تا پای جان برایتان جنگیدم. فقط به یادتان می‌آورم که نمک‌نشناس کیست. این بچه‌ها نمی‌دانند که وقتی سنگربان تیم‌تان بودم در کورس قهرمانی دروازه‌بان حریف را تشویق می‌کردید که اگر قهرمان هم شدیم، سال بعد او را به جای من بیاورند؟

 

هر کس به هواداران بی‌حرمتی کرد عزیز شد

این بچه‌ها نمی‌دانند هر کس که به تیم بی‌حرمتی کرد و قهرمانی‌های تیم را به اسم خودش زد و مثل پتک بر سرتان کوبید، عزیز شد و هزار لقب گرفت و او را روی سرتان گذاشتید. بروید از همان تیمی که اسمش را رقیب می‌گذارید یاد بگیرید که با وجود ۳۰ یا ۴۰ گل خورده باز هم پشت دروازه‌بان‌شان ماندند و او را به تیم ملی هم فرستادند. هیچ وقت پشت من نبودید و از روز اول فحش دادید.

 

چرا از من طلبکارید وقتی برایم کاری نکردید

از تیم قهرمان ایران به تیم شما آمدم، اما حتی یک روز هم از من حمایت نکردید. روز اول که با توانایی فنی و تلاش و بدون هیچ پارتی‌ای دروازه‌بان برزیلی تیم را نیمکت‌نشین کردم، بعد از یک هفته و با وجود نتیجه یک- یک در هفته اول مرا از ترکیب تیم درآوردید. یک هفته هم پشتم نبودید. برایم چه کردید که حالا طلبکار هستید؟ ناراحتید که شرفم را در بازی مقابل شما نفروختم و بعد از ۱۱ ماه آسیب‌دیدگی در آزادی مردانه جنگیدم؟ شما برای من هیچ کاری نکردید و یک قدم مثبت برایم برنداشتید که زیر دینتان باشم.

 

شما‌ها نمک‌نشناس هستید نه من

تیم را هم با کمک سایر بازیکنان از رده دوازدهم جدول بالا آوردیم و مدعی قهرمانی کردیم. حتماً لایق قهرمانی نبودیم که قهرمان نشدیم. بعد از ۴ گلی که خوردم لقب نمک‌نشناس روی من گذاشتید، اما من نمک‌نشناس نیستم و شما‌ها هستید که متوجه نشدید چه کسی با تمام وجودش برایتان رگ گردنش را گذاشت ولی جوابش این بود که وقتی در تیمتان بود اسم کس دیگری را در استادیوم صدا می‌زدید.

 

وقتی به زندان رفتم حمایتم نکردید

وقتی به صورت کاملاً بی‌گناه مرا به زندان انداختند به جای حمایت طردم کردید، روحم را کشتید و کاری کردید افسرده شدم. این منم که از شما طلب دارم، اما همه را بخشیدم، چون خدا بخشنده است. جواب بدی را با خوبی می‌دهند.

 

برای استقلالی‌ها قلب آبی می‌فرستم

اگر استقلالی‌ها به من خوبی کنند و کاری را انجام دهند که شما نکردید، برایشان قلب آبی می‌فرستم. این را هم می‌گویم که قراردادی ۵ ساله دارم و حتی اگر استقلال مرا بخواهد نمی‌توانم بروم پس اگر حرفی می‌زنم برای پاسخ دادن به خوبی و محبت آنهاست ولی اگر روزی باز مقابلتان بازی کردم، باز هم سعی می‌کنم برای تیمی که پیراهنش را می‌پوشم سرم را جلوی توپ بگذارم. چیزی که شما‌ها ندیدید یا نخواستید ببینید.


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------