آخرین اخبار ورزشی


محمود فکری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

محمود فکری: اگر اتفاقات اردوی دوبی استقلال را می‌دانید و سکوت نکنید/ این‌ها خودشان را به حجازی و پورحیدری می‌چسبانند

سرمربی سابق تیم استقلال تهران معتقد است در زمان حضور او روی نیمکت آبی‌ها اتفاقات بزرگتر از حد معمول بازتاب داشتند. محمود…

واکنش نایب رئیس فدراسیون فوتبال به شایعه استعفایش/ اعضای کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال منصوب شدندنایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش ایلنا، شهره موسوی، نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال به دلیل اختلاف نظر زیاد با شهاب عزیزی خادم و مشاوران وی از سمت خود استعفا داد.

 

نامه استعفا موسوی در حالی روی میز عزیزی خادم قرار گرفت که رئیس فدراسیون از وی خواسته به فعالیت خود ادامه بدهد اما موسوی با توجه به برخی اتفاقات رخ داده گفته نمی خواهد در کابینه خادم باقی بماند.

 

نکته جالب اینکه احمدرضا براتی دیگر عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم روز سه شنبه گذشته از سمت خود استعفا داده بود تا بدین ترتیب شکاف در کابینه عزیزی خادم و تیمی که او وعده اش را داده بود بیش از پیش مشخص و روشن شود.

 

پیش از این و در 4 ماه اخیر افراد فراوانی نظیر: مهدی محمدنبی، علی جوادی، امیر مهدی علوی، صادق درودگر، احمدرضا براتی، غلامحسین زمان آبادی، صفی فغانپور در فدراسیون خادم از سمت خود کناره گیری کره بودند.

 

 واکنش نایب رئیس فدراسیون فوتبال به شایعه استعفایش

نایب رئیس فدراسیون فوتبال خبر استعفایش از ریاست کمیته بانوان را تکذیب کرد.

 

شهره موسوی در گفت‌وگو با فارس، درباره اینکه گفته می‌شود از سمتش در فدراسیون فوتبال استعفا کرده است، اظهار داشت: از انتشار چنین اخباری تعجب می‌کنم من اصلاً استعفا نکرده‌ام و چنین قصدی هم ندارم.

 

وی افزود:‌ با قدرت در حال پیگیری امور کمیته بانوان هستم و نمی‌دانم این شایعات از کجا نشأت می‌گیرد. این را هم بگویم که به دلیل اینکه در تهران نیستم در جلسه فردا که مسئولان فدراسیون، کمیته‌ها و دپارتمان‌ها با آقای عزیزی خادم دارند بنده نیستم و از همین جا اعلام می‌کنم که دلیل غیبتم را به پای استعفا نگذارند.

 

***

 

اعضای کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال منصوب شدند

در ۲۴ حکم که از سوی شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال به امضا رسیده، اعضای کمیته های مختلف فدراسیون به شرح زیر منصوب شدند:

 

ولی‌الله خسروی و قاسم کوهستانی به عنوان عضو کمیته جوانان، سیده شهره موسوی، احسان اصولی صفار، علی موقر، عباس حیدر نوری و حمید بیگی به عنوان کمیته موقت فوتبال مجازی، منصوربیک وردی، جواد ششکلانی، حسین جعفر زاده و آبختی سنجابی به عنوان عضو کمیته استانها، رضا رحمانی، غلامعلی هنرپیشه، علی طاهری و محمدرضا کافی به عنوان عضو کمیته فوتسال، فرشاد تفکری، صمد نوتاش به عنوان عضو کمیته بازی جوانمردانه و مسئولیت اجتماعی، پریا شهریاری، قاسم رنجبریان، قربانعلی الماسخاله، فرشاد فلاحت زاده به عنوان عضو کمیته فوتبال ساحلی، حمیدرضا مهرعلی و محسن سلاجقه به عنوان عضو کمیته بازاریابی و تلویزیون، حسین زرگر به عنوان عضو کمیته داوران.

 

در قسمتی از حکم رئیس فدراسیون به اعضای کمیته های مختلف آمده است: با عنایت به تخصص تعهد و تجارب ارزشمندتان و مصوبه هیات رئیسه فدراسیون در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و طبق ماده ۴۶ اساسنامه فدراسیون فوتبال و به موجب این ابلاغ به عضویت کمیته‌های یاد شده منصوب می شوید.

 

امید است با تلاش متسمرتان و دیگر همکاران در راستای مسئولیت در کمیته‌های جوانان، موقت فوتبال مجازی، استانها، بازی جوانمردانه و مسئولیت اجتماعی، فوتبال ساحلی، بازاریابی و تلویزیون، داوران" شاهد ارتقا بیش از پیش در فدراسیون باشیم.

 

موفقیت و بهروزی روز افزونتان در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت داریم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی