آخرین اخبار ورزشی

ساپینتو,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

تمدید احتمالی غلامی بعد از بازارگرمی!/ پایان نقل‌وانتقالات قرمزها با جذب 2 نفر

با بازگشت ساپینتو به ایران حالا مذاکرات برای بسته شدن تیمی قوی به صورت فشرده بین این سرمربی با مسئولان اجرایی باشگاه آغاز…

محمدنوری: کاپیتان استقلال سنگ مردم را به سینه می‌زند و کاپیتان پرسپولیس به سمت مردم سنگ پرتاب می‌کندمحمد نوری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
پیشکسوت استقلال گفت: باعث خوشحالی است که ما می‌بینیم کاپیتان جوانمرد استقلال وقتی وضعیت اقتصادی مردم را می‌بیند، میرود و کنارشان می‌ایستد و باعث تأسف است که کاپیتان تیم پرسپولیس سنگ برمی‌دارد و به سمت مردم خونگرم آذربایجان پرتاب می‌کند.

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار استقلال و آلومینیوم همچنین حواشی رخ داده در استادیوم یادگار امام تبریز اظهاراتی را مطرح کرد.

 

بازی استقلال و آلومینیوم را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم یک بازی با دو نیمه متفاوت بود. در نیمه اول دو تیم تقریباً هم زور بودند ولی در نیمه دوم استقلال باید حداقل با دو گل تیم اراک را شکست می‌داد. انصافاً استقلال کارخانه بازیکن سازی و کارخانه مربی سازی است.

 

چطور؟

دیدیم که حسین پورحمیدی که در استقلال دروازه بانی اش را کامل کرد چطور یک تنه جلوی خود استقلال ایستاد و توانایی اش را به رخ فرهاد مجیدی و شاگردانش کشید. اگر پورحمیدی نبود آلومینیوم قطعاً دروازه‌اش باز می‌شد. از طرفی مهدی رحمتی هم ثابت کرد استقلال یک باشگاه مربی ساز است. واقعا تیم آلومینیوم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت و به خوبی توانست کاری کند که قهرمان نتواند برنده شود.

 

با این یک امتیازی که استقلال گرفت قهرمانی اش ۱۰۰ درصد شد. نظرتان چیست؟

استقلال از روز اول این فصل قهرمان بود. من خیلی پیش تر گفتم که همه رقبا باید بروند و برای دوم یا سوم شدن در لیگ بجنگند. البته منظورم از جنگ سنگ پرتاب کردن به سمت تماشاچیان نبود.

 

منظورتان بازی تبریز است؟

بله! واقعا باعث تاسف و خجالت است که کاپیتان تیم پرسپولیس سنگ بر می‌دارد و به سمت مردم پرتاب می‌کند. پرسپولیس مثلا نماینده پایتخت است. گرچه او خودش در دربی نزدیک بود داور را کتک بزند.

 

چرا چنین اتفاقاتی در حاشیه بازی تبریز رخ داد؟

مشخص است، ذات پرسپولیسی‌ که دیگر حمایت وزارت ورزش، بابا مسعود و دیگر عواملی که در این پشتش بودند را ندارد همین است. معمولاً وقتی آدم می‌خواهد کاری را بکند و می‌بیند نمی‌تواند اعصابش به هم می‌ریزد. این‌ها زورشان به تراکتور نمی‌رسید اعصاب شان خورد بود. هفته پیش هم جلوی سپاهان به همین وضعیت دچار شدند. آقای گل محمدی را هم که دیدیم در دیدار دربی وقتی ژستد گل زد چطور به سمت داور حمله ور شد. کلا آنها وقتی می‌بینند نمی‌توانند در زمین مسابقه حریف رقبای شان شوند دست به این کارها می‌زنند. یا به داور حمله می‌کنند یا به بازیکنان حریف حمله ور می‌شوند، یا سنگ بر می‌دارند و به سمت مردم پرتاب می‌کنند.

 

اما مسئولان پرسپولیس معتقدند تبریزی‌ها این اتفاقات را شروع کردند؟

اصلاً اینچنین نیست. تبریزی‌ها پرشور هستند ولی به مهمانشان بی‌حرمتی نمی‌کنند. آنها همیشه مثل انبار باروت هستند که منتظر یک جرقه‌اند و کاپیتان تیم پرسپولیس با کاری که انجام داد آنها را شعله‌ور کرد. من معتقدم پرسپولیس اگر می‌خواهد نتیجه بگیرد حقش را باید درون زمین بگیرد نه به این شکل با جار و جنجال. همانطور که گفتم چون حمایت‌های همه جانبه از پرسپولیس کم شده آنها نمی‌توانند روی پای خودشان بایستند.

 

اتفاقاتی که در ارتباط با کاپیتان وریا غفوری رخ داده را چطور می‌بینید؟

خوب شد به این موضوع اشاره کردید. کاپیتان استقلال نشان داد یک ورزشکار مردمی است که حرف دل مردم را می‌زند. کنار مردم می‌ایستد و صدایشان می‌شود و سنگ آنها را به سینه می‌زند. اینها تفاوت کاپیتان‌های استقلال و پرسپولیس است.

 

بازی بعدی مقابل مس رفسنجان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

قطعاً استقلال با تمام قدرت به میدان می‌رود و هر سه امتیاز بازی را از آن خودش می‌کند. ما تا اینجا به هیچ تیمی‌نباخته ایم و رکورد شکست ناپذیری مان فوق العاده است. انشالله این دو هفته آخر را هم بدون شکست پشت سر میگذاریم و به رقبا یاد می‌دهیم که چطور باید روی پای خودمان بایستیم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------