خشم بی‌سابقه کاپیتان تیم ملی والیبال؛ عبادی پور: دشمن ما داخل ایران بود!میلاد عبادی پور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
میلاد عبادی پور بعد از پیروزی مقابل صربستان و صعود تیم ملی به مرحله نهایی لیگ ملت ها صحبت‌های جنجالی را مطرح کرده است.

به گزارش ورزش سه، میلاد عبادی پور در لیگ ملت‌ها همان کاپیتانی بوده که همه انتظارش را داشتند. یک بازیکن با صلابت و فوق العاده که حالا به رهبر تیم ملی تبدیل شده و علاوه بر قابلیت فنی فوق‌العاده اش به لحاظ روحی و روانی نیز یک مهره انکارناپذیر در تیم بهروز عطایی محسوب می شود. عبادی پور امروز و در تقابل با صربستان نیز نمایشی فوق العاده داشت تا یکی از ارکان پیروزی و صعود ایران به مرحله نهایی لیگ ملت ها لقب بگیرد.

 

*دست این مردم را می‌بوسم
میلاد عبادی پور بعد از پیروزی دلچسب تیم ملی برابر صربستان گفت: از تمام بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم و مهم‌تر از این‌ها از مردم عزیز ایران که در برد و باخت‌ها پشت تیم ایران را خالی نکردند، ممنونم. در تمام این مسابقات با تیم ملی همراه بودند؛ دست تک تک این مردم را می‌بوسم که در بدترین شرایط و باخت‌ها تیم را تنها نگذاشتند و امیدوارم تا به این جای کار بخش کوچکی از لطف آن‌ها را جبران کرده باشیم.

 

*دشمن ما داخل ایران بود
وی افزود: از ابتدا هم کاری به منتقدان مغرض والیبال نداشتیم و دشمن را در بیرون از ایران می‌دیدیم؛ در حالی که دشمن داخل ایران بود. حتی اگر الان قهرمان المپیک هم می‌شدیم باز همین منتقدان می گفتند این اتفاق شانسی بود. با این افراد کاری نداریم؛ همان طور که در گذشته هم با این نقدها کاری نداشتیم. جا دارد حتی از آن‌ها تشکر کنیم که اگر نبودند شاید این اتفاقات سال‌های اخیر برای والیبال رخ نمی‌داد. تشکر ویژه از آنها دارم به خاطر اینکه این انگیزه را به بازیکنان دادند تا با تلاش صد درصدی اکثر مسابقات را ببریم و خوب پیش برویم.

 

*از اول برای کسب تجربه بازی کردیم 
عبادی‌پور با تاکید بر این‌که بازیکنان بدون توجه به حرف‌ها بهترین اتفاق ممکن را رقم زدند، تصریح کرد: از همان ابتدا هم می‌دانستیم که تیم جوانی داریم و برای کسب تجربه بازی می‌کنیم. خداراشکر که این کسب تجربه باعث خوشحالی مردم شد و جوانان تیم ایران بیشتر از روزهای گذشته پیشرفت داشته باشند و بهترین خودشان باشند.

 

*امیدوارم این پیشرفت ادامه‌دار باشد
وی در خصوص افزایش تجربه بازیکنان با توجه به دیدارهای دشواری که پشت سر گذاشته‌اند، گفت: هرچه تجربه کسب کنید باز هم بی تجربه هستید. نه در ورزش؛ حتی در زندگی شخصی هم همین طور است؛ شاید اتفاقاتی رخ دهد که پیش از آن برای کسی رخ نداده باشد. حتی اگر در مرحله نهایی ببازیم و حذف شویم باز هم می‌گویم دم تک تک بازیکنان گرم که تا اینجا صبوری به خرج داده و صد درصد توان خود را در تمام بازی‌ها گذاشتند. هرچند که مصدومیت‌های جزیی داشتند اما دم همه شان گرم که پشت تیم را هیچ گاه خالی نکردند و توان خود را گذاشتند. به آن‌ها تبریک می‌گویم چون نشان دادند روز به روز پیشرفت می‌کنند. امیدوارم پیشرفت‌شان ادامه‌دار باشد.

 

*نباید انتظارات از ما بالا برود
کاپیتان تیم ملی والیبال با تاکید بر این‌که مهم نیست در مرحله نهایی چه اتفاقی رخ می‌دهد، گفت: مسلما برای پیروزی به مرحله نهایی خواهیم رفت اما تا به این جا بد جلو نرفته‌ایم و برای شخص من صعود امروز بهترین اتفاق ممکن بود. به خاطر اینکه همان اول هم می دانستیم که برای کسب تجربه وارد این مسابقات شدیم. نباید با بردهای اخیر انتظار بیش از حد از تیم داشته باشیم. تاکنون خوب پیش رفته‌ایم و امیدوارم این اتفاقات خوب برای تیم و مردم ایران ادامه‌دار باشد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022