آخرین اخبار ورزشی

تیم ملی فوتسال ایران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

صعود تیم ملی فوتسال به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا/ ایران، چین تایپه را ۱۰ تایی کرد

تیم ملی کشورمان با برتری قاطعانه مقابل چین تایپه به جمع هشت تیم پایانی جام ملت‌های فوتسال آسیا رسید. به گزارش تسنیم، تیم ملی…

واکنش درودگر به شکایت هیات رئیسه سابق از ترامپ و اختلاف مالی با استقلالصادق درودگر،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال به شکایت هیات رئیسه سابق فدراسیون فوتبال از ترامپ واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، صادق درودگر در مورد اختلاف مالی که با باشگاه استقلال در زمینه تبلیغات محیطی به وجود آمده است، اظهار داشت: قبل از عاشورا و تاسوعای حسینی جلسات خوبی داشتیم که به نتایج خوبی رسیدیم و در همین جا از سجادی و پولادگر معاون وزیر تشکر ویژه می‌کنم که با جدیت و همیت خوبی هم به ما و هم به باشگاه استقلال کمک کردند و در یک جو بسیار خوب به تفاهمی رسیدیم که به نفع فوتبال باشد. همانطور که قبلاً عرض کردم حضور مؤثر باشگاه‌ها می‌تواند باعث رشد و توسعه فوتبال شود و هم در زمینه حق پخش تلویزیونی و هم تبلیغات محیطی که می‌تواند باعث افزایش درآمد فوتبال شود که این افزایش درآمد به توسعه فوتبال کمک می‌کند در این جلسه به نتایج خوبی رسیدیم. صورتجلسات خوبی هم تنظیم شده که در آینده در موردش اطلاع رسانی می‌کنیم.

 

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه این بدهی‌ها چگونه پرداخت خواهد شد، گفت: جزئیاتش را بعد از جلسه نهایی فردا به استحضار می‌رسانیم و به ذی‌نفعان فوتبال اطلاع خواهیم داد اما آنچه مسلم است اینکه مجموعه تلاش‌ها این بود که منافع فوتبال حفظ شود. 

 

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال در مورد اینکه فردا روز نهایی اعلام تأیید صلاحیت‌شدگان فدراسیون فوتبال است و آیا شما در این زمینه خبری دارید، گفت: نه، من اصلاً خبر ندارم و دخالتی هم نمی‌کنم. هرچه کمیته بدوی و استیناف و دستگاه‌های مربوطه تصمیم بگیرند مورد قبول و تأیید ما هم هست.

 

درودگر در مورد اینکه پول ویلموتس قرار است چگونه پرداخت شود، گفت:‌ در نحوه پرداخت دقیقاً نمی‌توانم اظهارنظر کنم چون مطالعه درستی به عنوان یک مسئول روی آن نداشته‌ام من هم اطلاعاتم اطلاعات رسانه‌ای است و امیدوارم نتیجه آن به نفع فوتبال و کشور و منافع ملی باشد. این اتفاق رخ داده و باید با عقل و درایت این مسئله را حل کنیم. 

 

وی در مورد مطالبات فدراسیون فوتبال از فیفا اظهار داشت: آنطور که من می‌دانم مطالبات ما به خاطر یکسری از پیشنهادی عمرانی است و عملیات اجرایی که داریم و همچنین صعود به جام جهانی است اما اینکه می‌تواند این پرونده را هم شامل می‌شود یا نه را نمی‌دانم. همه این مسائل بسته به تصمیم هیأت رئیسه فوتبال و دوستانی که در این زمینه مبادرت به عقد قرارداد کرده‌اند و باید ببینیم چه می‌شود. 

 

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال در مورد حق پخش تلویزیونی اظهار داشت: ماجدی یک برنامه‌ریزی انجام می‌دهد و مطالعات و مذاکراتی هم در این زمینه داشته‌ایم و کمیته‌ای هم برای پیگیری حق پخش از نمایندگان برخی باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال تشکیل خواهد شد. این می‌تواند کمک کند در سال جاری به صورت جدی وارد این مسئله شویم. 

 

وی در مورد اینکه قرار است امسال حق پخش حق شود یا نه، گفت: در حال حاضر خبری از مذاکرات فدراسیون فوتبال ندارم زیرا حق پخش، صدور مجوز حرفه‌ای، موضوع بانوان و موضوع ساختاری باشگاه‌ها از مسئله‌های اصلی است اما اکنون تسلط کاملی ندارم که بخواهم اطلاعات کاملی بدهم.  

 

درودگر در پاسخ به سؤال خبرنگارd مبنی براینکه سوپرجام چه زمانی قرار است برگزار شود، اظهار داشت: سهیل مهدی خبر دادند بعد از شروع مسابقات یا بعد از برگزاری جام جهانی این مسابقات برگزار می‌شود.

 

وی در مورد مطالبات سازمان لیگ از باشگاه پرسپولیس گفت: مطالباتی نداریم و در مورد فصل جدید هم مثل باشگاه استقلال  با آنها در حال مذاکره هستیم. 

 

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال در مورد شکایت هیأت رئیسه سابق فدراسیون فوتبال از ترامپ به دادگاه گفت: واقعاً از ترامپ شکایت شده، من خبر نداشتم. من نه از جزئیات شکایت باخبرم و نمی‌دانم آیا می‌شود از ترامپ شکایت کرد یا نه این را باید حقوقی‌ها پاسخ بدهند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------