آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


سوتی بزرگ مادر رونالدو در شبکه‌های اجتماعی/عکسمادر کریستیانو رونالدو ملی پوش پرتغالی و ستاره فوتبال جهان برای افتخاری که پسرش بدست نیاورده است، او را تحسین کرد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، دلورس آوئیرو مادر ۶۴ ساله کریستیانو رونالدو با پیغام عجیب خود در صفحه توییترش، گاف بزرگی داد و نشان داد چقدر اهل فوتبال است! خانم آوئیرو در حالی که به داشتن پسرش افتخار می‌کند او را همچون فرشته نجاتی برای تیم ایتالیایی یوونتوس به تصویر کشید.

 

جملاتی که مادر رونالدو در توییت خود پست کرده بود حکایت از آن دارد که تیم یوونتوس ۲۰ سال است قهرمان سری آ ایتالیا نشده و تا قبل از حضور رونالدو غرق در بحران بود و حالا به لطف پسر او موفق به کسب این افتخار شده است. در این توئیت عکس کریس رونالدو در حال شادی به همراه متن زیر منتشر شده است:

 

«کریستیانو، این بازیکنی است که یوونتوس را از سقوط نجات داد و کاری کرد که این تیم بعد از ۲۰ سال ناکامی دوباره قهرمان سری آ شود، حیرت آور است. افتخار من پسرم.»

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,سوتی بزرگ مادر رونالدو

 

این توییت بیش از ۴ هزار بار دیده شد و صد‌ها کاربر با گاف بزرگ مادر رونالدو شوخی کردند، اما هنوز بعد از گذشت چندین ساعت از انتشار چنین پستی، خانم آوئیرو آن را پاک نکرده است.

 

لازم به ذکر است که رونالدو در سال ۲۰۱۸ رئال را ترک کرد و به یوونتوس پیوست و قبل از ورود او بانوی پیر ایتالیا هشت سال متوالی یعنی از سال ۲۰۱۱ قهرمان سری آ بود.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------