آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,وزیر ورزش

آقای وزیر ورزش روغن ریخته را نذر کدام امام زاده می کنید؟

مجمع عمومی پر حرف حدیث فدراسیون فوتبال برگزار شد و با اکثریت آرا اساسنامه آن تصویب و برای فدراسیون جهانی فوتبال فیفا ارسال…


نگرانی درباره گزینه استقلال؛ اضافه وزن و مصدومیتاخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,گری هوپر

مهاجم مورد نظر استقلال تا چه حد آماده است؟  به گزارش فوتبالی، این سوالی است که بعد از خواندن گزارش سایت footballleagueworld مطرح شده. بر اساس این گزارش که تاریخ انتشار آن مربوط به 5 ماه قبل است، گری هوپر اگر چه بازیکنی تاثیرگذار برای شفیلدونزدی بوده اما آخرین فصل حضور او در این تیم انگلیسی، اصلا جالب نبوده چرا که این بازیکن، ۱۵ ماه! به دلیل مصدومیت دور از میادین بود و وقتی در ماه مارس به تمرینات تیمش برگشت، فقط در ۶ بازی برای تیمش به میدان رفت که در این ۶ بازی یک گل زد.


همانطور که در عکس می‌بینید، مهاجم مورد نظر استقلال، اضافه وزن دارد و باید دید در فاصله زمانی ۵ ماهه که از انتشار این عکس گذشته، آیا توانسته به شرایط جسمانی ایده‌الش برگردد یا نه. نکته نگران کننده دیگر درباره گری هوپر، سابقه دار بودن او! در زمینه مصدوم شدن است. طبق نوشته روزنامه گل، این بازیکن در سالهای ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۳و ۲۰۱۵ مصدوم شده و هر بار حداقل یکماه دور از میادین بوده است.

امیدواریم نمایندگان باشگاه استقلال که قرار است به صورت حضوری با هوپر و مدیر برنامه‌هایش مذاکره کنند، قبل از هر گونه توافق به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------