درگیری لفظی گل‌محمدی با خبرنگاران: می‌دانم از کجا خط می‌گیرید/ از هواداران عذرخواهی می‌کنمدیدار پرسپولیس و الدحیل،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیاقت این نتیجه را نداشتیم و باید نتیجه برعکس می‌شد.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی پس از شکست 2 بر یک مقابل الدحیل قطر و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: نتیجه‌ای که گرفتیم نتیجه‌ای نبود که لیاقتش را داشته باشیم. قبل از صحبت در مورد بازی از هواداران تشکر می‌کنم که حضوری پرتعداد و پرشوری داشتند. همچنین بابت نتیجه عذرخواهی می‌کنم.

 

*نتیجه باید برعکس می‌شد

وی افزود: هرکاری می‌توانستیم انجام دادیم و نتیجه باید برعکس بود. اتفاقات فوتبالی و فرصت طلبی حریف باعث این شکست شد. بحث نتیجه‌گیری را امروز نداشتیم خیلی دردناک بود. بعد از اینکه پنالتی را خراب کردیم باز هم فرصت داشتیم اما الدحیل هم در ضد حمله و بازی‌سازی تیم خوبی بود. بازی سختی برای‌‌مان بود  اما خوب موقعیت‌سازی کردیم. خیلی خوب توانستیم به دروازه حریف برسیم اما متأسفانه آنجایی که باید کار را تمام می‌کردیم یا از پنالتی‌مان بهتر استفاده می‌کردیم متأسفانه این اتفاق نیفتاد و با توجه به جدول‌ رده بندی در آسیا و پنج گروه شدن مسابقات حذف شدیم.

 

*اگر فرمت قبلی بود قطعا صعود می‌کردیم

گل محمدی عنوان کرد: البته ما در این گروه با وجود حضور تیم‌های خوب دوم شدیم. اگر فرمت قبلی بود قطعاً صعود می‌کردیم. اما استرس زیادی را متحمل شدیم. متأسفانه شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم از این گروه صعود کنیم. ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.گروه‌مان سخت‌ترین گروه آسیا بود. ما در این گروه دوم شدیم. با این حال اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده بازی شویم. 

 

*کل کل سرمربی پرسپولیس با خبرنگاران

وی در مورد اینکه واقعاً پرسپولیس امروز چه تاکتیکی داشت، گفت: فکر می‌کنم شما اصلاً بازی را ندیدید اینجا هم هستید تا سؤالات حاشیه‌ای بپرسید. قطعاً اینگونه که گفتید نیست. بنشین یک بار بازی را خوب نگاه کن. بازی را یا خوب ندیدی یا اصلاً ندیدی. جواب سؤالات این است برو بازی را نگاه کن. 

 

*می دانم از کجا خط می‌گیرید!

گل‌محمدی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها به غیر از حسرت امشب حسرت 2 امتیاز مقابل استقلال تاجیکستان را هم خوردند و امروز هواداران برخی علیه شما و برخی علیه درویش شعار دادند، عنوان کرد: خیلی سؤالات غیر فنی می‌پرسید. می‌دانم شماها از کجا خط می‌گیرید. فکر بازی‌های بعدی هستید، متوجه این قضیه هستم. با یک ذهنیتی به سراغ یک باشگاه و حواشی یک تیم می‌روید و به این بپردازید. تا صبح هم راجع به مسائل فنی بپرسید جواب شما را می‌دهم اما در یک گروه چهار تیمی با توجه به اینکه گروه‌مان سخت‌ترین گروه آسیا بود توانستیم در این گروه دوم شویم. امروز هم اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده بازی شویم. 

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی براینکه گفت من کارشناس فنی نیستم اما آنچه در ذهنم است اینکه ریشه باخت شما به درگیری و حواشی مدیریت باشگاه با کادر فنی و بازیکنان برمی‌گردد شما چقدر به این مسئله قائل هستید، گفت: راجع به مشکلات و مسائلی که پیش آمده جایش اینجا نیست که در مورد آن صحبت کنیم. اگر در مورد مسائل فنی سؤال دارید در خدمت هستم. 

 

وی در مورد اینکه وقتی از شما می‌پرسند تاکتیک پرسپولیس چه بود سؤال فنی است، گفت: تاکتیک ما مشخص بود موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌های حریف ایجاد کردیم. هم از کناره‌ها و هم از عمق و هم ضربات ایستگاهی داشتیم اما سؤالی که پرسیدند خنده‌دار بود. 

 

*شما اصلا بازیکنان الدحیل را می شناسید؟

گل‌محمدی در مورد اینکه پرسپولیس نیاز به برد و گل‌ زدن داشت اما با دو هافبک دفاعی بازی کرد، عنوان کرد: شما اصلاً بازیکنان الدحیل را می‌شناسید؟ بازیکنان دیگر غیر از کوتینیا را می‌شناسید؟ ستاره‌هایی که امروز برای الدحیل بازی کردند را می‌شناسید؟ ما از مهره‌های هجومی‌مان استفاده کردیم. عمری هم تازگی به تمرینات ما اضافه شده و بیشتر از این نمی‌توانست بازی کند. سؤال دوم‌تان را متوجه نشدم. سؤال تحلیلی پرسیدید. خودتان داشتید تحلیل می‌کردید، سؤال نبود. واقعاً متوجه سؤال‌تان نشدم. ما در زمین همه کار کردیم اگر پنالتی‌مان گل می‌شد و 2 یک برنده می‌شدیم آیا این سؤالات را می‌پرسیدید قطعاً نمی‌پرسیدید. 

 

وی در واکنش به سوال یک خبرنگار دیگر افزود: متوجه هستم منظورت چیست شما حرف می‌زنید من می‌دانم در فکر و ذهنت چه می‌گذرد؛ بعدی لطفاً! 

 

*الان تنها چیزی که مهم است، ریکاوری بازیکنان است

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه شما وقتی تیم قصد خروج از زمین را داشت در یک حرکتی شایسته مقابل هوادار ایستادید، گفت: بازیکنان ما با تمام وجودشان بازی می‌کنند. امروز هم انصافاً هرچه داشتند گذاشتند، همه کار کردن برای گل زدن. همه کار کردن تا پیروز شوند اما اتفاقات فوتبالی به ضرر ما شد. این بازیکنان شایسته تقدیر و تعریف اند. شایسته بهترین‌ها هستند و برای همه ما ثابت‌ شده‌اند برای هواداران‌مان. همیشه که روزهای خوب نداریم. روزهای سخت باشگاه هم هست. تنها چیزی که الان مهم است اینکه بتوانیم بازیکنان را ریکاوری کنیم هم ذهنی و هم روحی برای بازی بعد. 

 

*معز علی به گل محمدی چه گفت؟

گل‌محمدی در مورد اینکه با معزعلی در کنار زمین گفت‌وگویی داشتید، گفت: از تیم و بازیکنان تعریف می‌کرد و نسبت به سال‌های گذشته که تیم‌تان مستقیم بازی می‌کرد خیلی روی زمین کار می‌کنند و فهمیده بودیم که بازی سختی در پیش داریم. در مورد این مسائل صحبت می‌کرد و از بازیکنان تعریف می‌کرد. 

 

*نتوانستیم فضای خوب و پشت دفاع‌ها را پوشش بدهیم

سرمربی پرسپولیس گفت: در هر دو گل مخصوصاً گل اول نتوانستیم فضای خوب و پشت دفاع‌ها را پوشش بدهیم. همچنین نتوانستیم از ساخت حمله حریف جلوگیری کنیم. خیلی راحت به فضای جلو مدافعان‌مان رسیدند و در آن فضا پاس دادند. اتفاقاً یکی از مواردی بود که خیلی روی آن تأکید داشتیم. وقتی تیم حریف توپ دارد و از هافبک‌ها رد می‌شود باید بتوانیم فضای عمق را ببندیم و فضای پاس عمقی را ببندیم که هم حریف خیلی خوب پاس داد و به موقع پاس داد و خیلی هم خوب حرکت کردند. صحنه خیلی سختی برای پوشش دادن بود و بعد از آن گل خوردیم. بیرانوند هم واکنش خیلی خوبی نشان داد اما در توپ برگشتی گل خوردیم در این بخش باید بیشتر کار کنیم. 

 

*باید به فرم خوب مان برگردیم

گل‌محمدی در مورد اینکه حضور گولسیانی در کنار کنعانی‌زادگان باعث کندی خط دفاع پرسپولیس شد، عنوان کرد: اول اینکه مرتضی پورعلی‌گنجی یک مهره خیلی ارزشمندی برای ما بود هم از نظر فنی و هم از نظر تجربی؛ با تجربه‌ای که داشت خیلی به تیم کمک می‌کرد هم از نظر انگیزه‌ای بازیکن فوق‌العاده‌ای بود در رختکن هم بازیکن فوق‌العاده‌ای بود که خیلی راحت او را از دست دادیم و اتفاقاتی که برایش رخ داد و با مصدومیت بلندمدت مواجه شد که کارمان را سخت کرد. حسین و گولسیانی هر دو از بازیکنان خوب هستند. کنعانی‌زادگان در تیم ملی ما حضور دارد و گولسیانی هم به تیم ملی گرجستان دعوت شده است. مهم این است که بتوانیم به فرم خوب‌مان برگردیم. شاید باید یکسری تمرینات اختصاصی بیشتر در نظر بگیریم. برای اینکه هماهنگی بیشتری بین مدافعان‌مان به وجود بیاید.

 

*ما بیشتر از هواداران ناراحتیم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفتید اگر پنالتی گل می‌شد شرایط فرق می‌کرد و در مورد بازیکنان صحبت کردید اما در مورد شعار علیه خودتان هم حرف بزنید، عنوان کرد:‌ واقعا می‌دانیم که هواداران ناراحت هستند، ما بیشتر ناراحتیم. همه ما در رختکن واقعا حال و روز خوبی نداشتیم چون نتوانستیم انتظار صعود را برآورده کنیم. حضور پررنگی داشتند و اگر برنده می‌شدیم حضور هواداران شرط این کار می‌شد. به هواداران قول می‌دهم که بیشتر کار کنیم و تمرکز داشته باشیم. اتفاقاتی افتاد که نتوانستیم بازی را ببریم.

 

***

 

درویش: بهترین بازیکنان ایران را جذب کردیم/ هواداران ناراحت هستند چون دوست داشتند ببریم مثل خود ما

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از شکست این تیم مقابل الدحیل ابراز تأسف کرد و این حق را برای هواداران قائل شد که علیه سرخپوشان شعار بدهند.

 

دیدار پرسپولیس و الدحیل،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از شکست 2 بر یک این تیم مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: ابتدا یک پوزش باید از هواداران بخواهیم. علی‌رغم اینکه خوب شروع کردیم و در ادامه نیز بازی خوب و معقولی انجام دادیم، اما اسیر ضدحملات شدیم. ضمن اینکه وقتی در دقیقه 82 آن پنالتی از دست رفت، باید فکر ضدحملات هم می‌بودیم. متأسفانه نتوانستیم از همه آن لحظات خوبی که داشتیم، بهره ببریم و باختیم.

 

وی در مورد جذب نبیل باهویی یادآور شد: مهاجم را باید بالطبع سرمربی معرفی کند. ضمن اینکه یکی از دلایش این است که می‌خواستیم سقف را رعایت کنیم. می‌گفتند اگر بیشتر هزینه شود، بالطبع شاید مشکلاتی را برای تیم به وجود بیاورد، به همین دلیل وقتی سقف را رعایت می‌کنید، این معضلات هم به وجود می‌آید. اگر یک بازیکن در خور می‌گرفتیم که خیلی بهتر از بازیکنان خودمان باشد، یقیناً هزینه‌هایش بسیار زیاد و بالغ بر یک میلیون دلار می‌شد، به همین دلیل وقتی نمی‌توانستیم این هزینه‌ها را بدهیم، چاره‌ای جز این نداشتیم.

 

درویش درباره شعارهای هواداران پس از بازی تأکید کرد: این هواداران ناراحت هستند، چون دوست داشتند ببریم، درست مثل ما. مگر ندیدید که بازیکنان چقدر ناراحت هستند؟ مگر ما ناراحت نیستیم؟ به هر حال آنها اینگونه بروز می‌دهند. یک روز  وقتی جام گرفتیم، چند ده برابر اینها در جهت تشویق تیم آمده بودند.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تنش‌ها میان او و یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: اصلاً چنین چیزی نیست و اینها برای فضای مجازی است. ما سعی می‌کنیم دست به دست هم بدهیم و یک فضای خوب ایجاد کنیم.

 

وی راجع به جذب نبیل باهویی که بدون نظر گل‌محمدی صورت گرفت، خاطر نشان کرد: جذب لوکادیا هم بدون نظر گل‌محمدی بود و ما انتخاب کردیم. همیشه نباید نیمه خالی را ببینیم و باید نیمه پر را هم دید.

 

درویش در واکنش به شعار روی سکو علیه او و یحیی گل‌محمدی نیز اظهار داشت: خُب ناراحت هستند و هر کسی هم در زمان ناراحتی، چیزی می‌گوید و نباید به اینها توجه داشت. این روزهایی که اینها نشاط داشتند، تشویق می‌کردند. حالا یک روز هم ناراحت هستند و شعار می‌دهند. ما نباید نه به آن تشویق‌ها ببالیم و نه از این شعارها ناراحت شویم. باید دست به دست هم بدهیم و یک تیم خوب و مستحکم داشته باشیم.

 

درویش در پاسخ به این پرسش که «آیا شما و گل‌محمدی می‌توانید کنار هم بمانید و از این مخمصه بیرون بیایید؟»، گفت: مخمصه‌ای نشده است! چه مخمصه‌ای؟! گاهی چنین مسائلی به وجود می‌آید. باید دست به دست بدهیم و بسازیم. اگر بنا باشد که رها کنیم، همه چیز بدتر از این می‌شود و  باید تلاش کنیم تیم خوب و قابل قبول داشته باشیم.

 

***

 

گولسیانی: در ۷ سال اخیر تا این حد ناراحت نبودم

مدافع پرسپولیس بابت پنالتی ازدست‌رفته خود برابر الدحیل، از هواداران و بازیکنان تیمش عذرخواهی کرد.

 

دیدار پرسپولیس و الدحیل،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

گئورگی گولسیانی که چهره اصلی شکست 2 بر یک پرسپولیس ایران مقابل الدحیل قطر بود و یک پنالتی سرنوشت‌ساز را از دست داد، پس از پایان این مسابقه گفت: از هم‌تیمی‌های خودم و هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم، گاهی در فوتبال اتفاق می‌افتد که شما قهرمان می‌شوید یا ضدقهرمان.

 

مدافع پرسپولیس با ابراز تأسف از نقشی که در ناکامی سرخپوشان ایفا کرد، گفت: در این هفت سال تاکنون مانند امروز ناراحت نبودم و نمی‌دانم چه بگویم، این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد و فقط عذرخواهی می‌کنم، چه‌کاری می‌توانم انجام بدهم.

 

***

 

گالتیه: خوش‌شانس بودیم پنالتی پرسپولیس از دست رفت/ بازی رفت را باخته بودیم و باید امشب می‌بردیم

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر اذعان کرد، در مصاف با پرسپولیس خوش‌شانس بودند که پنالتی سرخپوشان از دست رفت و در ادامه آنها گل برتری را زدند.

 

دیدار پرسپولیس و الدحیل،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کریستوف گالتیه پس از برتری 2 بر یک تیم فوتبال الدحیل قطر مقابل پرسپولیس در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم سخت بود و هر دو موقعیت‌های گل بسیاری داشتند. بعد از اینکه پنالتی پرسپولیس از دست رفت، البته الدحیل خوش‌شانس بود که این اتفاق افتاد، به گل دوم دست یافتیم. درست است که از این رقابت‌ها حذف شدیم، ولی باید به آن احترام بگذاریم. به بازیکنانم گفته بودم باید همه توان‌شان را به کار ببرند. جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و برای بازیکنان پرسپولیس سخت است که نتیجه نگرفتند. فوتبال برخی مواقع اینطوری است که هواداران حمایت می‌کنند، ولی نتیجه مطلوب به دست نمی‌آید.

 

وی در مورد عدم حضور بازیکنان تأثیرگذارش در ترکیب اصلی الدحیل تصریح کرد: به دلیل اینکه از دور رقابت‌های آسیایی حذف شدیم و فرصت خوبی بود به بازیکنان جوان بازی بدهیم. ضمن اینکه مصدوم داشتیم و این عوامل دست به دست هم داد تا این اتفاق بیفتد.

 

سرمربی تیم فوتبال الدحیل در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا تیمش با این کیفیت در جایگاه سوم گروه E لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت، گفت: در جریان هستید که از دور اول مسابقات سرمربی الدحیل نبودم. گروه سختی بود، النصر عربستان بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد و پرسپولیس هم تیم خوبی است. الدحیل تورنمنت را خوب شروع نکرد و من از ابتدا با این تیم نبودم. نمی‌دانم اگر من حضور داشتم چه اتفاقی می‌افتاد. دو بازی نزدیک با النصر داشتیم، ولی امتیازها را از دست دادیم. وظیفه‌ام این است که تیم کیفیت خوبی ارائه کند. با توجه به شکست بازی رفت مقابل پرسپولیس، باید این تیم را می‌بردیم. تیم ما به بازی در این جو عادت نداشت، ولی بازیکنان خوب و بالذت بازی کردند و برای آنها خوشحالم.

 

گالتیه در پایان راجع به حضور ستارگان جهان در فوتبال آسیا گفت: همه دیدند در عربستان با حضور بازیکنان حرفه‌ای چه اتفاقی افتاده است، اما در رقابت‌های آسیایی باید با همه رقابت کنیم. حضور بازیکنان حرفه‌ای برای همه از جمله بازیکنان، مربیان و حتی هواداران خوب است، ولی به طور کلی باید در این مسابقات با همه رقابت داشته باشید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------