آخرین اخبار ورزشی

امیرحسین ریوندی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

«امیرحسین ریوندی» به زسکا مسکو روسیه پیوست

باشگاه زسکا مسکو از عقد قرارداد با یک بازیکن ایرانی خبر داد. به گزارش تسنیم، باشگاه زسکا مسکوی روسیه اعلام کرد، امیرحسین…

سعید معروف سرمربی تیم ملی والیبال نمی‌شودسعید معروف،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
به نظر می‌رسد که پرونده حضور سعید معروف در تیم ملی والیبال خیلی زود بسته شده است.

به گزارش ورزش سه، وحید مرادی با اعلام اینکه نباید در مورد سعید معروف سرمایه سوزی شود، تقریبا انتخاب او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی را منتفی دانست. البته سرپرست جدید فدراسیون والیبال اعلام کرد که نظر نهایی در این‌باره باید از سوی کمیته فنی اتخاذ شود.

 

امروز در اولین نشست خبری وحید مرادی سرپرست جدید فدراسیون والیبال ایران صحبت‌های زیادی از جمله گزینه‌های هدایت تیم‌ ملی والیبال ایران مطرح شد.

 

سعید معروف که تا پیش از آمدن وحید مرادی یکی از نامزدهای اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران بود، بنابر اعلام وحید مرادی از شانس خیلی کمی برخوردار خواهد بود. وحید مرادی با اعلام اینکه نباید در مورد سعید معروف سرمایه‌سوزی شود، تقریبا انتخاب او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی را منتفی دانست.

 

البته سرپرست جدید فدراسیون والیبال همچنین در ادامه اعلام کرد که نظر نهایی در این باره باید از سوی کمیته فنی اتخاذ شود.

 

حالا با این موضع سرپرست جدید والیبال باید دید سعید معروف چه واکنشی به این مصاحبه خواهد داشت. شاید واکنش سعید معروف بازگشت به دنیای بازی و حضور در یک تیم ترکیه‌ای برای نیم فصل باشد. سعید معروف هنوز اعلام رسمی مبنی بر خداحافظی از دنیای والیبال نداشته و این روزها تمرینات شخصی خود را دنبال می‌کند.

 

مرادی همچنین در پایان صحبت‌های خود تاکید کرد که سعید معروف همچنان این ظرفیت را دارد که به عنوان بازیکن به تیم ملی کمک کند. او ابراز علاقه کرد که به زودی با معروف صحبت کرده و نظرش را در این‌باره بپرسد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------