ربیعی: نهادهای نظارتی به موضوع دست نوشته‌های عجیب ورود کنند/ اوسمار: از فرصت‌ها بهره نبردیمربیعی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در بازی باپرسپولیس تمام اتفاقات بد برای ما رقم خورد و دقیقه ۸ پنالتی علیه ما گرفته شد.

به گزارش تسنیم، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر، گفت: پیروزی را به پرسپولیس تبریک و به کادرفنی و بازیکنان این تیم خسته‌نباشید می‌گویم. به بازیکنان خودمان هم خسته‌نباشید می‌گویم. از نظر خودم در استراتژی که تبیین می‌کنیم جزو مربیانی هستم که می‌دانم اگر 10 نفره شدیم چه کار کنیم.

 

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: امروز تمام اتفاقات بد برای ما رقم خورد و دقیقه 8 پنالتی علیه ما گرفته شد. بعد از گل بازی را کنترل کردیم و موقعیتی به پرسپولیس ندادیم و اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم به گل برسیم. نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و در حمله خود هم اخراجی دادیم و با وقت‌های اضافه بیش از 50 دقیقه 10 نفره بازی کردیم.

 

ربیعی عنوان کرد: بازی امروز جزء بازی‌های خوب امسال ما بود. پرسپولیس تیم بسیار پرمهره و نفرات تعیین‌کننده و تاثیرگذار دارد. بعد از 10 نفره شدن سعی کردیم کمتر به حریف فرصت بدهیم و در انتهای بازی ریسک کنیم. اگر در پایان بازی دو موقعیت خوب هم نصیب پرسپولیس شد دلیلش این بود که ریسک و حمله کردیم. باید سریعا خودمان را برای بازی بعد جمع و جور کنیم.

 

سرمربی ذوب‌آهن در واکنش به تفاوت سطح بازی تیمش با پرسپولیس گفت: من با شما در این زمینه موافق هستم. بضاعت ما همین است، از 19 سهمیه بزرگسال 17 بازیکن داریم. من قبلاً اعلام کردم، تیمی که در نیم فصل پنجم جدول شده باید تقویت شود. من با تمام وجود کار می‌کنم و بازیکنان هم امروز با تمام وجود کار کردند ولی بضاعت‌مان همین است. ما در نیمه دوم روی بازی اسلامی بازی داشتیم و می‌خواستیم پلن دوم‌مان را اجرا کنیم.

 

ربیعی یادآور شد: امروز شانس نداشتیم و جالب این است که در 3 بازی اخیر مقابل پرسپولیس به این شکل نتایج رقم خورده است. در مسابقه امروز پنالتی و اخراج، در بازی رفت، آن اتفاق دقیقه آخر بازی افتاد و سال گذشته هم در رفسنجان پنالتی و اخراج دادیم که یک متر بیرون از محوطه جریمه بود و داور پنالتی گرفت. در 4 بازی گذشته مقابل پرسپولیس در 3 بازی با پنالتی باختیم. امیدوارم روند طوری باشد که یک جایی هم خوش‌شانسی هم نصیب ما شود.

 

وی در واکنش به وجود کاغذ و دست‌نوشته‌های عجیب در رختکن پرسپولیس تصریح کرد: همین جا خواهش می‌کنم تمام دستگاه‌های نظارتی کشور، فدراسیون فوتبال وارد عمل شوند و راستی‌آزمایی کنند و اگر چنین مسئله‌ای وجود داشت اشد مجازات و برخورد را انجام دهند و اگر غیرواقعی بود باید تهمتی که زده شده باید پیگیری شود. اصلا از چنین چیزهایی اطلاع نداشتم و متعجب شدم. باید خیلی واضح و مبرهن راستی‌آزامایی شود که چه کسی این کار را انجام داده است. تمام ورزشگاه ما مجهز به دوربین مداربسته است و در 48 ساعت اخیر را نهادهای نظارتی بررسی کنند و ببینند که چه اتفاقی افتاده است. به دلیل بارش برف و سرما از بازی با ملوان به این ورزشگاه نیامده بودیم. تمرینات تیم ما در زمین ملت بود و نیامده بودیم، خواهش من است که این مسئله راستی‌آزمایی شود.

 

ربیعی گفت: از هواداران عزیزمان که در این سرما به ورزشگاه آمده بودند تشکر می‌کنم و امیدوارم جواب محبت‌های آن را در سریع‌ترین زمان توسط خودم و تیم پاسخ دهیم. اصلا نگران نباشند، تیم ما با تمام وجود امروز بازی کرد، مقابل پرسپولیس 50 دقیقه 10 نفره بازی کردن سخت است. پرسپولیس در نیم‌فصل بسیار خوب تقویت شده است، بازی خیلی خوبی کردیم و اگر کمی مهارت بیشتری در جلوی زمین داشتیم می‌توانستیم از فضاهایی که برای ما ایجاد شد استفاده کنیم. زمانی که 10 نفره بودیم 4 موقعیت گل داشتیم که در دادن پاس آخر اشتباه کردیم. سعی می‌کنیم کار کنیم و شرایط بازیکنان را بالاتر ببریم. از هواداران عذرخواهی می‌کنیم، می‌دانم که در هفته گذشته هم اتفاقاتی پیش آمد و خیلی‌ها خواستند که رابطه من با هواداران و مردم اصفهان به هم بزنند، ولی می‌گویم که عاشق مردم اصفهان هستم و در سریع‌ترین زمان نتایج تیم جبران خواهد شد.

 

***

 

اوسمار: ذوب‌آهن را کنترل و تاکتیک‌مان را عوض کردیم/ از فرصت‌ها بهره نبردیم

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده و تعداد گل‌ها را بیشتر کنیم ولی فوتبال همین است.

 

اوسمار،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

اوسمار لوس ویرا پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: همیشه بازی کردن جلوی ذوب آهن در این زمین سخت است مخصوصاً در این فصل که عملکرد خوبی داشتند. می‌خواستم از سرمربی این تیم و بازیکنان‌شان تعریف کنم که حتی با یک بازیکن کمتر بازی خوب‌شان را ادامه دادند.

 

وی ادامه داد: تغییر تاکتیکی که بعد از گل اول ما در زمین ایجاد کردند یکسری مشکلات برای ما ایجاد کرد اما توانستیم آنها را کنترل کنیم. بین نیمه برنامه‌هایی چیدیم که روی دفاع حریف کنترل بیشتری داشته باشیم و بتوانیم موقعیت ایجاد کنیم. مدل بازی ذوب آهن باعث شد تاکتیک خودمان را عوض کنیم و بیشتر بازی را در اختیار داشته باشیم. خیلی خوشحالم که بازیکنان به هدف‌مان پی بردند.

 

ویرا عنوان کرد: متأسفانه نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده و تعداد گل‌ها را بیشتر کنیم ولی فوتبال همین است. از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنم که به استادیوم آمدند. بازی بعد در جام حذفی هم حتماً حضور هواداران را خواهیم داشت و آنها به ما کمک خواهند کرد.

 

سرمربی پرسپولیس درباره موقعیت‌های زیادی که بازیکنان تیمش از دست دادند، گفت: مشکل و ضعفی بوده که ما نتوانستیم از برخی فرصت‌ها در این بازی و بازی‌های قبل استفاده کنیم. این شرایط به ما کمک می‌کند تا در تمرین‌ها روی نقاط ضعف‌مان تمرکز و آنها را برطرف کنیم.

 

اوسمار در خصوص عملکرد عبدالکریم حسن و ارونوف خاطرنشان کرد: همیشه بازیکنی که خارج از کشور می‌آید شاید کمی اضطراب و استرس داشته باشد، ولی به نظرم برای بازی اول خوب بودند و توانستند خودشان را نشان دهند. چیزی که تعیین می‌کند چه بازیکنی فیکس بازی کند تمرینات است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------