افشای حقوق نجومی ۹۲میلیونی ساکت در سپاهان/ عکساخبار،اخبار جدید،اخبار روز
ساکت در سال بیش از ۱ میلیارد و ۱۰۴ میلیون درآمد دارد. نکته قابل توجه اینکه این عدد مربوط به سال گذشته است و قطعا برای امسال با افزایش هم همراه بوده است.

به گزارش طرفداری، نامه ای در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که حاشیه های زیادی را برای محمدرضا ساکت در پی داشته است. البته این نامه ابتدا در برخی خبرگزاری ها منتشر شد ولی خیلی زود به فضای مجازی راه پیدا کرد و سوژه کاربران شده است.

 

طبق نامه ای که حسین میرزایی، نماینده مجلس و رییس هیات تحقیق و تفحص شرکت فولاد مبارکه خطاب به وزیر صمت و با رونوشت به وزیر کار منتشر کرده، مدیرعامل سپاهان ۹۲ میلیون تومان در ماه حقوق می گیرد.

 

نکته ای که وجود دارد این است که این نامه مربوط به سال گذشته است. این نامه در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ارسال شده و حسین میرزایی با نام بردن از چند نفر اعلام کرده آن ها در فولاد مبارکه حقوق نجومی می گیرند.

 

مختار بخشیان با ۱۰۹ میلیون در ماه، عباس اکبر محمدی با ۱۰۱ میلیون در ماه و محمدرضا ساکت با ۹۲ میلیون در ماه افرادی هستند که نام شان در این نامه آمده است.

 

به عبارتی محمدرضا ساکت در سال بیش از ۱ میلیارد و ۱۰۴ میلیون درآمد دارد. نکته قابل توجه اینکه این عدد مربوط به سال گذشته است و قطعا برای امسال با افزایش هم همراه بوده است. 

 

رییس هیات تحقیق و تفحص شرکت فولاد در نامه اش به بازنشسته بودن محمدرضا ساکت هم اشاره کرده است.

 

البته طی روزهای گذشته سپاهان در نقل و انتقالات ارقام نجومی پرداخت کرده است و بعداز چندین خرید چنده میلیاردی، حالا نوبت به افشای حقوق مدیرعامل چند میلیاردی سپاهان رسیده است.

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022