خط و نشان کاپیتان والیبال لهستان برای ایران  والیبال لهستان ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان می‌گوید که لهستان کیفیت لازم برای پیروزی مقابل ایران را دارد. 

به گزارش ایسنا، مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال با شناخت هشت تیم برتر این مسابقات پایان یافت. هشت تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب جایگاه‌های اول تا هشتم به مرحله نهایی صعود کردند. باتوجه به نتایج کسب شده قرار است تیم ملی والیبال لهستان حریف والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها باشد.

 

تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات درحالی به مصاف لهستان می رود که این تیم جایگاه اول جهان را به نام خود کرده است. بلندقامتان ایران پیش از این، در مرحله گروهی پیش روی حدود ۱۰ هزار تماشاگر لهستانی این تیم را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داده بودند.

 

بارتوش کورک ستاره والیبال لهستان که پس از کوبیاک مهره اصلی و کاپیتان این تیم شناخته می‌شود در گفت‌وگو با "پلست" لهستان در خصوص بازی با ایران گفت: هم‌چنان باید در بخش‌هایی بر روی تیم خود کار کنیم. ما باید هر روز به کار خود ادامه دهیم و بازی  به بازی خود را بهبود ببخشیم.

 

کاپیتان والیبال لهستان ادامه داد: تیم ما چند روز پیش با ایران بازی کرد. ما نمی‌توانیم ایران را دست کم بگیریم زیرا می‌تواند پایان بدی داشته باشد. انتظار بازی سختی را داریم، اما معتقدم کیفیت کافی برای صعود به نیمه نهایی را داریم. 

 

برنامه مرحله حذفی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲: 

ایتالیا - هلند

لهستان- ایران 

آمریکا - برزیل 

فرانسه - ژاپن

 

به گزارش ایسنا، هشت تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب جایگاه‌های اول تا هشتم به مرحله نهایی صعود کردند. دور نهایی این مسابقات از چهارشنبه، ۲۹ تیر با حضور هشت تیم برتر در ایتالیا کار خود را دنبال می کند. قرار است برنده بازی ایران و لهستان به مصاف برنده بازی آمریکا و برزیل در دیدار نیمه نهایی برود. هم‌چنین تیم‌هایی که در مرحله یک چهارم شکست بخورند باتوجه به عملکردشان در مرحله مقدماتی در رده‌های پنجم تا هشتم مسابقات قرار خواهند گرفت.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022