سجادی: بلاتکلیفی تیم ملی باید برطرف شود/ وضعیت فوتبال مشوش نیست و نباید فاز منفی بدهیم  سجادی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
وزیر ورزش و جوانان گفت: بلاتکلیفی تیم ملی فوتبال باید برطرف شود. 

به گزارش فارس، حمید سجادی در حاشیه مراسم افتتاحیه کانال رادیویی ورزش بانوان درباره بیانیه اخیر فدراسیون فوتبال درمورد اینکه دخالتی درمورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال وجود ندارد و همچنین بلاتکلیفی این تیم، اظهار داشت: بلاتکلیفی این تیم باید برطرف شود. پس از مراسم امروز، اولین جلسه من بلافاصله با میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال است.

 

*اولویت ما ابتدا جلسه با ماجدی است

وی افزود: قرار بود بعد از جلسه شورای معاونین در خدمت ماجدی باشم اما اولویت بندی کردیم و قرار شد ابتدا خدمت ماجدی باشم. مطالعات و بررسی‌هایی کرده و جلساتی گذاشتند. قرار است با هم صحبت کنیم. وظیفه حاکمیتی، نظارتی، کنترلی و حمایتی داریم که در راستای وظایف خود همیشه در صحنه و کنار تیم ملی هستیم.

 

*وضعیت فوتبال مشوش نیست، از این واژه استفاده نکنید

وزیر ورزش در واکنش به این سوال که وضعیت فوتبال مشوش است، گفت: خیر اینگونه نیست، از این واژه استفاده نکنید.

 

*باید در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال باشیم

وزیر ورش و جوانان درمورد اینکه آیا وزارت ورزش در تغییر سرمربی تیم ملی و حضور سرمربی ایرانی در این تیم دخالت می‌کند، تاکید کرد: از دولت محترم خواهش کردم حمایت‌های لازم را از فوتبال داشته باشد. هرگونه حمایت مادی و معنوی از تصمیمات فنی فدراسیون را انجام دادیم و باید در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال باشیم اما نه تنها در فوتبال، بلکه در هیچ یک از فدراسیون‌‌های ورزشی صلاح نیست وزارت ورزش و جوان دخالت فنی کند.

 

*در رشته خودم، دوومیدانی هم درباره مسائل فنی دخالت نمی کنم

وی افزود: حتی در رشته خودم یعنی دو و میدانی به خود اجازه نمی‌دهم در مسائل فنی ورود کنم زیرا رئیس و هیات رئیسه دارد. همکاران مختلفی در فدراسیون‌ها فعال هستند و به دیدگاه فنی آنها احترام می‌گذاریم.

 

*عده ای کادرفنی ایرانی و عده ای می گویند کادرفنی خارجی

سجادی درمورد اینکه شنیده شده وقتی تیم ملی والیبال با سرمربی ایرانی نتایج خوبی گرفته این بحث مطرح شده که بهتر است تیم ملی فوتبال هم از سرمربی ایرانی استفاده کند، توضیح داد: از این یادآوری ممنون هستم. دیدگاه‌های مختلف این روزها خیلی مطرح می‌شود. عده‌ای می‌گویند کادرفنی ایرانی و عده‌ای می‌گویند کادرفنی خارجی.در لابه لای این مسال مطالب مختلفی منتشر می‌شود و به فضای رسانه‌ای می‌آید.

 

*نباید به افکار عمومی فاز منفی داد

وزیر ورزش و جوانان تاکید: همه مطالب کارشناسی که ان‌شاء‌الله حتما همه آنها از سر دلسوزی است بررسی می‌شود. نباید به افکار عمومی فاز منفی داد. اکنون در فدراسیون دو قمست روی این موضوع کار می‌کنند. کمیته فنی فدراسیون که دیدگاه‌های فنی خود را بیان می‌کند. آنها دیدگاه خود را مکتوب و محرمانه فرستاده‌اند و امروز قرار است این دیدگاه به دست من برسد. دیدگاه دیگر مربوط به هیات رئیسه فدراسیون است. میرشاد ماجدی تشریف می‌آورد تا در این خصوص صحبت کنیم.

 

*دیدگاه فنی و مدیریتی درباره تیم ملی را بررسی می کنیم

سجادی ادامه داد: دیدگاه فنی و مدیریتی را بررسی می‌کنیم. دیدگاه فنی مسائل تخصصی است و دیدگاه هیات رئیسه نیز مدیریتی است.

 

*درباره اعداد و رقم گفته شده در مورد حقوق عطایی چیزی نمی دانم

وی درخصوص دستمزد ۱۵۰ هزار تومانی بهروز عطایی گفت: از لحاظ اعداد و ارقام چیزی نمی‌‌دانم. البته عطایی برادر عزیز، بزرگوار و دوست خیلی خوب ما است . همه مراحل رشدش را می‌دانیم که از کجا زحمت کشید و چه اثراتی را در ورزش باشگاهی گذاشت. اکنون نیز به شایستگی سرمربی تیم ملی والیبال است. برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. آحاد مردم از کیفیت عملکرد تیم ملی والیبال راضی هستند و به آنها خسته نباشید می‌گوییم.

 

*همین که مسئولان مختلف با توفیقات والیبال خوشحال شدند، خستگی ما در رفت

سجادی افزود: همین قدر که مسئولان مختلف ورزش با توفیقات والیبال خوشحال شده و به من حقیر تبریک می‌گفتند خستگی ما به در می‌رفت. برای کادرفنی تیم ملی والیبال آرزوی موفقیت کرده و برای داورزنی و همکارانش نیز خسته نباشید می‌گویم.

 

وی درمورد اینکه آیا برای مشخص شدن تکلیف کادرفنی تیم ملی، بازه زمانی برای فدراسیون فوتبال مشخص کرده است، گفت: الان توضیح دادم. جلسه مهمی امروز با میرشاد ماجدی دارم تا ببینیم تکلیف چه می‌شود.

 

*افتخار همکاری 8 ساله بارادیو ورزش را دارم

وزیر ورزش و جوانان درخصوص افتتاح شبکه رادیویی ورزش بانوان، توضیح داد: بانوان ما و ورزشکاران نیاز دارند مطالبی را ببیند، بشنوند، پیگیری کنند و بحث‌های مختلف از طریق بخش‌های مختلف صدا برای بانوان پخش شود. خیلی هم این موضوع کمک می‌‌کند. خودم افتخار همکاری بیش از هشت سال با رادیو ورزش را داشته و با شبکه‌های رادیویی دیگری مثل شبکه جوان را دارم. البته بیشترین روزهای همکاری عاشقانه ام با رادیو با شبکه رادیویی ورزش بود.

 

سجادی افزود: برای من به عنوان خادم ورزش و جوانان حضور در این مراسم فرخنده و بسیار ارزشمند بود  و از جبلی، ریاست محترم سازمان صدا و سیما، معاونانش، مدیران رادیو ورزش تشکرمی‌کنم. یک همکار قدیمی یعنی مریم رستمی هم داشتیم که شنیدم مدیر رادیو ورزش بانوان شده است. امیدوارم هم موفق باشد. قول می‌دهم در وزارت ورزش پا به پای این عزیزان انجام وظیفه کرده و در خدمت این عزیزان باشیم. باید نشان بدهیم در جمهوری اسلامی ایران کارها و انرژی‌های مولد، حرکات رو به جلو و بردار حرکات ارزشمندی برای فرهنگ‌سازی در ورزش و استفاده از ظرفیت رسانه ملی در کشور وجود دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022