آخرین جزییات از جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال؛ همه پشت هم! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فدراسیون فوتبال
جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تا دیروقت ادامه داشت و بسیار طولانی شد. برخلاف خبرهایی که از این جلسه درز پیدا کرده مبنی بر اینکه ریاست فدراسیون فوتبال تمام وقت نیست تا مشمول شدن به این قانون خارجش کنند اعضای هیات رئیسه به این جمع بندی رسیدند که همه در کنار هم باشند و مهدی تاج هم این موضوع را تایید کرد. قانون منع به کارگیری بازنشستگان از 15 آذر اجرایی خواهد شد و تا آن زمان هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به دنبال راه حلی برای این مشکل خواهد بود.

 

با توجه به این قانون هیات رئیسه و رئیس فدراسیون فوتبال باید از سمت خود استعفا کنند اما هفته پیش بود که صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک خبر از ماندن مهدی تاج در فدراسیون فوتبال بر اساس تبصره ماده 60 خبر داد که با توجه به این قانون تنها مهدی تاج در سمت خود باقی می ماند و هیات رئیسه باید تغییر می کرد اما در جلسه امشب بنا شد تا فدراسیون پای استقلالش بایستد.

 

پیش از این کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای از استقلال فدراسیون فوتبال و هیات رئیسه آن خبر داد و ورزش و فوتبال ایران تهدید بر تعلیق کرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------