آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 98.01.31/سیلی خداحافظی!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 98.01.31 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه استقلال…


شفر باید بهترین تصمیم را بگیرد/ الهلال و استقلال پر آوازه هستند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
مربی سابق استقلال گفت: شفر باید حواسش را حسابی جمع کند و بهترین ترکیب ممکن را از داشته‌هایش انتخاب کرده و مقابل الهلال به میدان بفرستد.

علی چینی در گفتگو با مهر اظهار داشت: قبل از هر چیز به عنوان یک استقلالی امیدوارم آبی پوشان هم در این بازی بزرگ برنده شوند تا به طور کامل از این بحرانی که در آن قرار گرفتند خارج شوند. امیدوارم مردان بزرگی که در هیأت مدیره استقلال حضور دارند همه تلاش شأن را کرده باشند تا قبل از این بازی بزرگ، تمرکز و آرامش به استقلال باز گردد.

 

وی اضافه کرد: الهلال تیم کوچکی نیست و آنها هم مثل استقلال در آسیا پر آوازه هستند. استقلال و الهلال روی هم چهار بار قهرمان آسیا شدند و هر دو از غول‌های فوتبال در غرب آسیا هستند.

 

مربی سابق آبی پوشان گفت: شفر باید همه تلاشش را بکند تا حتماً از این بازی امتیاز بگیرد. گرفتن یک امتیاز بهتر از نگرفتن امتیاز است. اگر شد هر ۳ امتیاز بازی را بگیرند که چه بهتر، اگر نشد باید لااقل یک امتیاز را بگیرند. چون همین یک امتیاز ممکن است روز آخر به کمک تیم بیاید.

 

چینی تاکید کرد: انتخاب ترکیب و حتی تعویض‌های استقلال در یکی دو بازی اخیر قابل نقد بود و شفر باید سعی کند اشتباهاتی که در دو بازی گذشته انجام را در این بازی از بین برده و یا به حداقل برساند.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------