سپاهان در گروه مرگ/ پرسپولیس به الدحیل خورد



 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس
مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 لحظاتی پیش در کوالالامپور آغاز شد. 

به گزارش فارس، مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 امروز (سه شنبه) لحظاتی پیش آغاز شد. این قرعه کشی در 8 گروه 4 تیمی در دو منطقه غرب و شرق آسیا انجام می‌شود.

 

سرپوش فوتبالی - به گزارش فارس، مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ امروز (سه شنبه) لحظاتی پیش آغاز شد. این قرعه کشی در ۸ گروه ۴ تیمی در دو منطقه غرب و شرق آسیا انجام می‌شود.

 

با توجه به سهمیه ۲+۲ کشورمان، تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در این قرعه‌کشی حاضر خواهند شد تا رقبای خود را بشناسند.

 

پیش از این حضور استقلال و شهرخوردو در مرحله پلی آف مشخص شده بود. استقلال باید در گام نخست در ورزشگاه آزادی به مصاف برنده جدال الفیصلی اردن و الکویت کویت برود و سپس در صورت پیروزی، به آخرین دور پلی‌آف می‌رسد تا مقابل الریان در دوحه پیکار کند.

 

در سوی مقابل، شهرخودرو باید در اولین گام با برنده دیدار چنای هند با الرفاع بحرین بازی کند. پیروزی در این مسابقه، نماینده مشهد را به دور بعدی می‌فرستد.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس

* گروه بندی منطقه غرب آسیا:

گروه A: 

الوحده امارات، الشرطه عراق، برنده دیدار حذفی (الفیصلی، الکویت، استقلال ایران و الریان قطر)، برنده دیدار حذفی (الاهلی عربستان، لوکوموتیو ازبکستان و استقلال تاجیکستان)

 

گروه B:

الهلال عربستان، شباب الاهلی امارات، پاختاکور ازبکستان و برنده دیدار حذفی (نماینده هند، الرفاع، شهرخودرو ایران و السیلیه قطر)

 

گروه C: 

 الدحیل قطر، التعاون عربستان، الشارجه امارات و پرسپولیس ایران

 

گروه D: 

سپاهان ایران، السد قطر، النصر عربستان، برنده دیدار حذفی ازبکستان و قطر،‌

 

برنامه مسابقات پلی اف؛

- ۲ بهمن| استقلال- برنده الفیصلی/الکویت

 

-  ۸ بهمن| الریان قطر- برنده دیدار ۲بهمن

 

استقلال در صورت پیروزی در دو پلی آف به گروه اول می رود که در آن الوحده امارات، الشرطه، برنده پلی آف (الاهلی عربستان-لوکوموتیو ازبکستان-استقلال تاجیکستان) می رود

 

* گروه بندی منطقه شرق آسیا:

گروه E: 

بیجینگ چین، چیانگ رای تایلند، برنده دیدار حذفی شماره ۴ و برنده دیدار حذفی شماره یک

 

گروه F:

اولسان کره جنوبی، شانگهای چین، پرت گلوری استرالیا و برنده دیدار حذفی شماره ۳

 

گروه G:

باشگاه رده دوم ژاپن، سوون بلووینگز کره جنوبی، گوانژو چین و جوهر مالزی

 

گروه H:

 سیدنی استرالیا، یوکوهاما ژاپن، جئونبوک موتورز کره جنوبی و برنده دیدار حذفی شماره ۲

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------