آقای گرشاسبی دوران سیاه بازی تمام شده/اخلاق را از شما یاد بگیریم؟ اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , گرشاسبی
مدیرعامل پیشین باشگاه شاهین بوشهر و یکی از گزینه های مدیرعاملی پیکان با مطرح کردن برخی مسائل، از نحوه انتخاب حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتقاد کرد. 

به گزارش مهر، حمیدرضا گرشاسبی در حالی به عنوان مدیرعامل باشگاه پیکان انتخاب شد که وی به دلیل بازنشسته بودن ناچار به ترک صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس شد. همین اتفاق حاشیه هایی را برای گرشاسبی و باشگاه پیکان بوجود اورد. 

 

در این میان گفته می شود مسئولان باشگاه قصد داشتند از بین داریوش دلفانی و علی اصغرمدیرروستا یکی را به عنوان مدیرعامل معرفی کنند اما در نهایت به حمیدرضا گرشاسبی رسیدند و وی را به عنوان مدیرعامل معرفی کردند. 

 

داریوش دلفانی با انتقاد از روند انتخاب گرشاسبی به عنوان مدیرعامل گفت: این که الان این حرف ها را مطرح می کنم به خاطر این نیست که مدیرعامل نشده ام بلکه به خاطر روندی است که بر انتخاب مدیرعامل حاکم بود و اتفاقاتی افتاد که با ادعای آقایان فاصله زیادی دارد و روح اخلاق و جوانمردی در آن دیده نمی شود. 

 

وی سپس انتقادش را به سمت حمیدرضا گرشاسبی چرخاند و خطاب به مدیرعامل جدید پیکان گفت: آقای گرشاسبی دوران سیاه بازی در فوتبال به پایان رسیده است. با گفتن این جمله که «من راضی نبودم بیایم» نباید به شعور اهالی فوتبال توهین کنید. باید احترام بگذارید به آگاهی اهالی فوتبال. خودتان هم می دانید که هیچ مدیری اصرار به حضور شما نداشت و اگر قرار به آمدن بود باید من یا آقای مدیرروستا می آمدیم چرا که جدی ترین گزینه ها ما دو نفر بودیم.

 

مدیرعامل پیشین باشگاه شاهین بوشهر ادامه داد: شاید منظور شما از اصرار مدیران، اصرار آقای کیایی برای حضورتان باشد چرا که صمیمت خاصی بین شما برقرار شده و ایشان رئیس هیات مدیره هستند و شما هم دوست نزدیک ایشان. هر چند مشخص نیست خود آقای کیایی هم از کجا وارد ورزش شده اند و چه سابقه ورزشی داشته اند. 

 

وی ادامه داد: آقای گرشاسبی شما جلسات پشت پرده زیادی داشتی تا بتوانی این صندلی را به دست بیاوری و از رئیس دفتر بودن در وزارت ورزش به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسیدید و حالا هم مدیرعامل باشگاه پیکان شده اید. باشگاهی که من و اصغر مدیرروستا سالها برایش زحمت کشیدیم و خون دل خوردیم. 

 

مدیر پیشین باشگاه پیکان ادامه داد: چطور می شود که شما به عنوان مدیر بازنشسته از باشگاه پرسپولیس کنار گذاشته می شوید و مدیرعامل پیکان می شوید؟ درحالی که پیکان از باشگاه پرسپولیس دولتی تر است! اگر قرار بود دو بازنشسته در باشگاه پیکان مسئولیت بگیرند که همان دو نفر قبلی می ماندند و خیلی هم از شما به اوضاع مسلط تر بودند. 

 

دلفانی ادامه داد: حرف برای گفتن زیاد است و من نمی خواهم همه آنها را بگویم اما سوالم این است که آقای گرشاسبی شما چطور به همه می گفتید از آنها حمایت می کنید تا مدیرعامل شوند بعد خودتان مدیرعامل شدید؟ به آقای شیعی گفتید حمایت می کنم بمانید، به من گفتید حمایت می کنم مدیرعامل شوی و به مدیرروستا هم همین حرف را زدید اما ناگهان خودتان مدیرعامل شدید!

 

این مدیر پیشین باشگاه پیکان ادامه داد: حالا که یک بازنشسته مدیرعامل باشگاه پیکان شده است قطعا نهادهای نظارتی سکوت نخواهند کرد. با آمدن آقای رئیسی دوره اینکه هر کسی هر کاری بخواهد بکند تمام شده است. 

 

دلفانی ادامه داد: امیدوارم آقای گرشاسبی بتوانند تیم پیکان را در لیگ برتر نگه دارند اما ایشان که ادعای پیشکسوتی در ورزش را دارند باید اخلاق مداری و معرفت را به ما جوان ها یاد می دادند نه اینکه چنین اتفاقاتی را رقم بزنند. زمستان می رود و روسیاهی آن به زغال خواهد ماند. شما که دم از تابع بودن قانون می زنید چرا به قانون منع بکارگیری بازنشسته ها توجه نکردید و به پیکان آمدید؟ مگر این صندلی چقدر ارزش دارد که به هر وسیله ای متوسل شوید تا به آن برسید؟

 

داریوش دلفانی در پایان گفت: مسائل زیادی از حضور رئیس دفتری آقای گرشاسبی در وزارت ورزش تا حضورش در تربیت بدنی تهران و باشگاه پرسپولیس وجود دارد که نمی خواهم در موردش صحبت کنم. من از نرفتن به پیکان ناراحت نیستم چرا که آنجا خانه من است اما از بی اخلاقی ها ناراحتم. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------