مدیرعامل سابق پرسپولیس: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,برانکو
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: ما پول برانکو را آماده کردیم اما نیامد بگیرد. 

به گزارش میزان، ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس، در حاشیه انتخابات فدراسیون دوومیدانی اظهاراتی داشت که در ادامه مهمترین بخش‌های آن را می‌خوانید:‌

 

*ما با توجه به اینکه فدراسیون دوومیدانی المپیکی بود به وزیر ورزش در بحث المپیک ما دو نفر یعنی حدادی و تفتیان را که سهمیه المپیک گرفته بودند، از لیست بلندی با تشکیل مرتب جلسات با سازمان تیم‌های ملی انتخاب شدند و به تصویب هیئت رئیسه رسید که از آنها حمایت شود و اردوهای آنها به صورت منظم برگزار می‌شود.

 

*پولی که به برانکو در آن زمان داده نشد علتش این بود که گفت اگر پول را هم بدهید، من نمی‌مانم و می‌خواهم بروم.

 

*باید پول برانکو را می‌دادیم و شرایط به گونه‌ای شد که ما پول را هم آماده کردیم، اما نیامد بگیرد یعنی نه اینکه ما نخواهیم پول را بدهیم.

 

*پول برانکو را آماده کردیم؛ دو حساب به ما دادند یک حساب دخترش بود و یکی حساب خودش. با صرافی‌های مهم تهران صحبت کردیم گفتند امکان انتقال پول را نداریم.

 

* پانصدهزار تایی که یک ماه و نیم قبل و بعد از اینکه ۱۱ ماه برانکو حقوق نگرفته بود، به سختی آن را جور کردیم.

 

*بحث شرکت ریحان فیلم را و بلیت فروشی سال را هم گرفتیم و ۵۰۰ هزار تا را جور کردیم و به برانکو دادیم.

 

*برانکو سابقه گرفتن پول دستی را هم داشت، ولی گفت دستی نمی‌گیرم به حسابش هم نتوانستیم واریز کنیم. همه آن پول بین بازیکنان پخش شد.

 

*ما در دوران مدیریت خودم بیشترین پرداختی را به بازیکنان داشتیم که از بدهی‌های گذشته آنها و پاداش‌ها و آفر‌های گذشته‌ای که داشتند و همچنین کل طلبی که از گذشته داشتند پرداخت کردیم.

 

*تمام درآمد‌های ارزی و درآمد‌های ریالی دوره مدیریت من و همچنین کلیه پرداخت‌ها بابت اصل قرارداد، آفر، آپشن، بدهی‌های مالیاتی، بدهی‌های جاری و همه چیز را جدول کنند و به صورت دقیق در سایت باشگاه قرار بدهند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------