X

آخرین اخبار ورزشی


سعید آذری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کنایه سعید آذری به وزیر ارتباطات: تفاوت را کلاس چهارم خوانده‌ای دکتر!

مدیرعامل فولاد نسبت به سخنان آذری جهرمی واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار…

مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال/ تحمیل هزینه‌های سنگین اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فدراسیون فوتبال
شرایط بلاتکلیفی و بحران های گوناگون فدراسیون فوتبال در شرایطی ادامه دارد که با وجود کوهی از مشکلات مالی عدم مدیریت صحیح منابع نیز به این مجموعه ضربه های جدی وارد کرده است. 

به گزارش مهر، علاوه بر تخلفات اداری و سازمانی در پرداخت های غیر قانونی به برخی بازنشستگان و اشخاصی که انتصاب آنها به دلایل مختلف تخلف محسوب می شود برخی از مدیران فعلی این فدراسیون نیز هزینه های سنگینی از ناحیه های مختلف به این مجموعه بدهکار و بحران زده وارد می آورند.

 

این در حالی است که فدراسیون فوتبال برای تامین حقوق و هزینه های کارمندان خودش در پایان سال با مشکلات جدی مواجه بوده و حتی دست به دامان وزارت ورزش و جوانان شد.

 

در همین حال گفته می شود بعضی از مدیران بخش های مختلف فدراسیون فوتبال در سال جاری و سال های اخیر که با استفاده از روابط ویژه به صورت پاره وقت و یا اصطلاحاً پروازی از شهرستان های مختلف به تهران رفت و آمد مداوم دارند حقوق ماهیانه ۱۲۰ الی ۱۵۰ میلیون ریال دریافت می کنند و علاوه بر این حتی اجاره بهای مسکن در نظر گرفته شده برای این اشخاص در تهران نیز که مبلغی بیش از ۶۰ میلیون ریال است توسط فدراسیون پرداخت می شود.

 

با احتساب هزینه پروازهای رفت و برگشت که در بعضی از هفته ها با دو یا سه مورد نیز می رسد مجموع هزینه های جاری این اشخاص برای فدراسیون بیش از ۲۰ میلیون تومان در ماه است.

 

این در حالی است که مدیرهای پروازی ذکر شده در بعضی از هفته ها حداکثر یک یا دو روز و مجموعاً ۱۰ ساعت کاری در فدراسیون فوتبال دارند و با مشاغل متعدد خودشان در شهرستان محل سکونت نیز مشغول هستند اما همچنان برای کسب درآمد حداکثری در این مجموعه تلاش می کنند.

 

فدراسیون مقروضی که توان دریافت منابع ارزی خودش از فیفا و AFC را هم ندارد و برای پرداخت حقوق و مزایای کارمندان و کارکنان خودش همچنین پاداش و دستمزد اعضای تیم های ملی دچار مشکل است در همین شرایط بحرانی اقتصادی برای یک مدیر بیش از ۲۰ میلیون تومان هزینه می کند و البته این شرایط برای بعضی از مدیران بازنشسته و غیر قانونی فعال در این فدراسیون نیز وجود دارد.

 

پایان دوره بلاتکلیف فعلی در این فدراسیون شاید حداقل موجب ایستادگی در برابر اینگونه تخلفات اداری آشکار و تاسف برانگیز شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی