عصبانیت شدید منصوریان و تهدید به شکایت اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,منصوریان
علیرضا منصوریان با انتشار یک پست تند نسبت به واکنشهای بعد از شابعه حضور ارسلان مطهری در تراکتور واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، درشرایطی که به  منصوریان مشغول یارگیری برای تیم تبریزی است و در عین حال سعی می کند از رودررویی با هواداران سایر تیم ها بخصوص استقلال خودداری کند انتشار یک تیتر جوری ذهن او را به هم ریخته که او به تندترین شکل ممکن پاسخ آن را در صفحه اینستاگرامش داده است.

 

از زمانی که هدایت تیم محبوب و پر طرفدار تراکتور را در دست گرفتم، تمام تمرکزم را بر روی مسایهل فنی گذاشته و از همه حواشی دوری کردم. اما انگار برخی از افراد سکوت من را دوست ندارند و دایهما حاشیه درست می‌کنند.متاسفانه باز هم یکی از نشریه‌های کشور (روزنامه...) که عادت کرده بر خلاف اسمش عمل کند، کاری انجام داد که بوی نفاق می‌دهد.روز گذشته مطلبی از قول ارسلان مطهری منتشر شد که این بازیکن گفته بود: (از تماس علی آقا ممنونم اما تمرکزم روی موفقیت استقلال است). مطلبی که آنقدر برای من تعجب برانگیز بود که خودم بلافاصله با ارسلان تماس گرفتم و پیگیر صحت و سقم ماجرا شدم و او گفت چنین چیزی نگفته است!!

 

درست چند هفته قبل، همین روزنامه قبل از فینال جام حذفی با هدف قرار دادن بنده مقابل هواداران استقلال، مطلبی را منتشر کرد که با واکنش من همراه بود و با گذشت زمان همه متوجه شدند که دروغ است. الان هم هدفی جز بازی با احساسات هوادار میلیونی تراکتور و استقلال ندارند که این مطلب اشتباه را به عنوان تیتر یک انتخاب می‌کنند و از ترک‌ زبانان عزیز می‌خواهم که هوشیار باشند و مقابل چنین شایعاتی مقاومت کنند.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,منصوریان

هیچ کس اندازه من ارسلان مطهری را نمی‌شناسد و از علاقه‌اش به استقلال خبر ندارد. من او‌ را مثل پسرم دوست دارم .اصلا در این رابطه ما هیچ صحبتى با هم نداشتیم .ولى متاسفانه یک عده احمق هم بدون در نظر گرفتن صحت و سقم مطلب دروغ روزنامه گل شروع به پیش داورى کردند و مطالبى رو در فضاى مجازى علیه بنده نوشتن .البته که احمقها همه جا وجود دارند و نمیتوان دهن این بى سوادهاى اجتماعى رو بست .

 

از همین‌ جا به باقی رسانه‌ها و نشریات اولتیماتوم می‌دهم که به چنین شایعاتی دامن نزنند، چون راه بعدی بنده اقدام از طریق مراجع قانونی است و دیگر به این صورت برخورد نخواهم کرد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------