«بنا» و آخرین شانس کشتی فرنگی راهی بلغارستان شدندتیم ملی کشتی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران بامداد امروز به همراه ملی پوش وزن ۸۷ کیلوگرم ایران راهی بلغارستان شدند.

به گزارش مهر، کشتی فرنگی ایران تاکنون ۵ سهمیه المپیک را کسب کرده و محمد بنا برای حضور با ترکیب کامل در این بازی‌ها نیاز به یک سهمیه دیگر دارد. در همین راستا او نگاه ویژه‌ای به آخرین مرحله از مسابقات گزینشی المپیک دارد و باید گزینه وزن ۸۷ کیلوگرم خود را برای رسیدن به تنها سهمیه باقی مانده راهی میدان کند.

 

رقابت‌های گزینشی المپیک در سطح جهان به عنوان آخرین مرحله از مسابقات انتخابی المپیک طی روزهای ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می‌شود که نفرات راه یافته به فینال این رقابت‌ها، سهمیه المپیک را بدست می‌آورند.

 

بر این اساس تیم چهار نفره کشتی فرنگی ایران برای حضور در این پیکارها صبح امروز راهی کشور بلغارستان شد. بدین ترتیب محمد بنا و حبیب الله اخلاقی به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی و همچنین حمید سوریان به عنوان سرپرست، ناصر علیزاده را به عنوان ملی پوش وزن ۸۷ کیلوگرم در این پیکارها همراهی می‌کنند.

 

ضمن اینکه محمد مصلایی پور و نیما صادقی هم به عنوان داوران درجه S۱ یا المپیکی کشتی کشورمان نیز به همراه تیم کشتی فرنگی ایران راهی صوفیه شدند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، پنج سهمیه کشتی فرنگی ایران برای حضور در المپیک پیش از توسط علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان در اوزان ۶۰، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم و همچنین محمدرضا گرایی و محمدهادی ساروی در اوزان ۶۷ و ۹۷ کیلوگرم در مسابقات گزینشی ۲۰۲۱ قزاقستان بدست آمده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی