محمدیان طلا گرفت/ مدال نقره و برنز به شعبانی و کریمی رسید محمدیان ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان بعنوان رنکینگ المپیک توکیو، امروز (سه شنبه) در شهر ورشو برگزار شد. 

به گزارش مهر، سه نماینده کشورمان در وزن ۹۷ کیلوگرم این مسابقات به میدان رفتند که محمدحسین محمدیان به مدال طلا، علی شعبانی به مدال نقره و علیرضا کریمی به مدال برنز دست یافتند.

 

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

محمدحسین محمدیان در دیدار نخست خود در وزن ۹۷ کیلوگرم مقابل کالین مور از آمریکا با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر سریک باخیتخانوف از قزاقستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

 

در همین گروه علیرضا کریمی نیز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف مقابل آبراهام کونیدو روانو کشتی گیر کوبایی الاصل و دارنده مدال برنز جهان از ایتالیا که در دور قبل شریف شریف اف قهرمان جهان و المپیک از آذربایجان را مغلوب کرده بود، با نتیجه ۱۱ بر یک به پیروزی رسید تا حریف محمدیان در مرحله نیمه نهایی شود.

 

در دیدار نیمه نهایی محمدحسین محمدیان با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل علیرضا کریمی به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. کریمی نیز راهی دیدار رده بندی شد.

 

در آن سوی جدول نیز علی شعبانی دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل ماگومدحاجی نوراف دارنده مدال برنز جهان از مقدونیه با نتیجه ۹ بر ۲ به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این علیشیر یرگالی دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان را با نتیجه ۷ بر ۲ مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد.

 

دیدار فینال بین محمدیان و شعبانی برگزار شد که محمدیان در پایان با نتیجه ۱ بر ۱ به پیروزی دست یافت و بعنوان نخست دست یافت.

 

علیرضا کریمی در دیدار رده بندی با نتیجه ۲ بر ۲ کالین مور از آمریکا را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.

 

فردا و در مسابقات پنج وزن دوم رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم، یونس امامی و مصطفی حسین خانی در وزن ۷۴ و امیرحسین زارع و امین طاهری در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مصاف رقبای خود می‌روند.

 

با توجه به اعلام کادر فنی این مسابقات بعنوان مرحله نهایی انتخابی تیم ملی در اوزان ۷۴، ۹۷ و ۱۲۵ برای حضور فرد منتخب در المپیک توکیو محسوب می‌شود

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------