آخرین اخبار ورزشی


فرهاد قائمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پاسخ قائمی به خبر فدراسیون والیبال: حاضر نیستم به دروغ حقیقت را انکار کنم

فرهاد قائمی با انتشار پستی جواب فدراسیون والیبال را داد. به گزارش ایسنا، روز گذشته (چهارشنبه) کمیته انضباطی فدراسیون والیبال…

وزیر برای استقلال کاری کند که تا به حال نکرده/ مددی با این وضع ادامه ندهد/ رئیس مجمع به ۳ دلیل مهم ورود کند استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: ای کاش رئیس مجمع باشگاه استقلال شخصاً به مسائل این باشگاه ورود کند تا مشکلات استقلال پیش از این بزرگ و بزرگتر نشود. 

تیم استقلال در شرایطی در نبود تعدادی از نفرات اصلی در خانه نساجی مازندران این حریف قائمشهری را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد که فرهاد مجیدی و تیمش از هفته‌ها قبل درگیر مسائل مالی و اختلافات گوناگون در سطح مدیریتی باشگاه هستند. امیررضا واعظی آشتیانی در گفتگو با خبرورزشی، درباره چرایی بروز مشکلات اخیر در باشگاه استقلال حرف زد.

 

مشکلات باشگاه استقلال چه زمانی قرار است به پایان برسد؛ در حالی که این تیم با این همه مشکلات به این خوبی نتیجه می‌گیرد؟

هرچه اختلافات بین باشگاه و تیم عمیق تر شود طبعاً مشکلات به همان اندازه بزرگتر می‌شوند. من فکر می‌کنم وزارت ورزش باید در این زمینه بزرگتری کند. این فراتر از آن است که معاونت ورزش قهرمانی بخواهد به مسائل استقلال ورود کند. بلکه باید خود وزیر پس از بازگشت از سفر جلسه بگذارد و این مشکلات و مسائل را به نحوی به سرانجام خوب برساند.

 

چرا وزیر؟

استقلال در حال حاضر سه موقعیت مهم را پیش رو دارد. ابتدا رقابت‌های جام حذفی که می‌تواند یک قهرمانی برای این باشگاه و هوادارانش به ارمغان بیاورد و سپس پایان فصل و تیم بستن برای ورود به لیگ بعد و ورود دوباره به رقابت‌های آسیایی. وزیر باید به این مسائل ورود کنند و جلسه ای با مدیران باشگاه داشته باشد تا این اتفاقات به سرانجام مثبت برسند. باید به گونه ای عمل کنند که کادر فنی و تیم نسبت به مدیریت باشگاه نگاهی متفاوت از اینکه امروز هست پیدا کند.

 

بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟

در واقع من فکر می‌کنم استقلال این روزها فقط اسمش را یدک می‌کشد و باشگاه به شکلی که باید و شاید نیست. اعضای باشگاه باید منسجم و متعهد باشند از بالاترین سطح تا پایین‌ترین آن. همانطور که گفتم ۳ اتفاق مهم پیش روی استقلال است. لیگ قهرمانان آسیا، جام حذفی و بحث یارگیری و تسویه حساب با بازیکنان.

 

به نظر شما هیئت مدیره جدید باشگاه چقدر در این زمینه توانسته اثرگذار باشد؟

شرایط امروز نشان می‌دهد که اگر باشگاه هیئت مدیره هم داشته باشد این افراد توانایی حل و فصل مسائل را ندارند. تیم مدیریتی باید به صورت منسجم کنار تیم فوتبال استقلال باشد که نیست. این نشان می‌دهد هیئت‌مدیره توانایی اداره باشگاه را ندارد. شاید هم دلیلش این است که این هیئت مدیره سوری تشکیل شده و باز هم می‌گویم شاید چون هنوز به ثبت شرکت‌ها نرفته نتوانسته آنچنان که باید و شاید توانمندی‌هایش را نشان بدهد. وقتی مدیر توانمند نیست سرمربی مجبور می‌شود خودش دست به جیب شده به تیم پاداش بدهد و یا با هزینه خودش تیم را به سفر ببرد.

 

چه میزان از این مشکلات متوجه مدیرعامل باشگاه است؟

مدیرعامل اگر بخواهد با شرایط فعلی به کارش ادامه بدهد دچار یک تحلیل اشتباه شده است. ضمن اینکه تکرار و ادامه این اشتباهات منجر به بروز اتفاقات بدتر در آینده می‌شود و می‌توان پیش بینی کرد که وضعیت به مراتب بدتری از امروز ظرف یکی دو ماه آینده گریبان باشگاه را بگیرد. به همین خاطر است که می‌گویم وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع باید برخلاف گذشته که فقط برای باشگاه مدیرمنصوب می‌کرده این بار کاری که تا به حال نکرده را انجام بدهد و خودش به این مسائل ریز باشگاه بپردازد. مسایلی که عمده آنها اقتصادی است. اگر اسپانسر تعهداتی داشته که پرداخت نکرده سراغ آنها را بگیرد و اگر اسپانسر بیش از تعهداتش پول پرداخت کرده بر شیوه مدیریت هزینه صورت گرفته تا اینجا نظارت دقیق کند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------