آخرین اخبار ورزشی

پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

دردسر عجیب پرسپولیس؛ بعد از 2 هفته مبلغ رضایتنامه کاسیانو افزایش پیدا می‌کند

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم برزیلی دچار دردسرهای عجیبی شده است. به گزارش فارس، با اعلام نیاز کادر فنی پرسپولیس به جذب…

۵ عضو هیات‌رییسه عزل می‌شوند؟ ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
هرچه به دهم خرداد و تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال نزدیک می‌شویم، معادلات، موضوعات و چالش‌های بیشتری را شاهد هستیم.

به گزارش ایلنا ؛ ۸ عضو هیات‌رییسه در اقدامی هماهنگ، بدون ارائه مستندات و برخلاف نص صریح بند ۳ ماده ۳۷ اساسنامه فدراسیون فوتبال اقدام به «عزل موقت» شهاب‌الدین عزیزی‌خادم کردند. موضوعی که بسیاری از رسانه‌ها برچسب «فشار از بیرون» را برای آن انتخاب کردند. هرچند اعضای هیات‌رییسه زیربار این فرآیند نرفتند اما اقدام‌شان با اعتراض بزرگانی مثل محمد دادکان، علی کفاشیان، محمد مایلی‌کهن، حسن روشن، علی پروین و بسیاری دیگر از اهالی فوتبال قرار گرفت. وضعیت امروز فوتبال ایران نشان می‌دهد تا چه میزان این تصمیم اشتباه و خطرناک بود.

 

اما نکته مهم در مجمع ۱۰ خرداد، «بررسی پیشنهادات اعضای مجمع» است که باتوجه به روند فعلی و اقدام نادرست اعضای هیات‌رییسه، آن‌ها در نامه‌های جداگانه خواستار عزل پنج عضو هیات‌رییسه شده‌اند. اعضای مجمع اعتقاد دارند با حضور احتمالی شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در فدراسیون فوتبال، ادامه همکاری با این اعضا قابل انجام نیست و در اقدامی پیشگیرانه خواستار عزل این اعضا و جایگزینی افراد جدید در مجمع فوق‌العاده بعدی هستند. با این شرایط و در صورت بازگشت عزیزی‌خادم، شهره موسوی اولین چهره حذف‌شده هیات‌رییسه به‌دلیل مسائلی که برایش پیش آمده است و در جلسه مجمع، بعد از بررسی ادامه همکاری یا عزل عزیزی‌خادم، موضوع عزل ۵عضو هیات‌رییسه موردبررسی قرار خواهد گرفت. اعضای مجمع نام ۵نفر را در نامه‌هایشان نوشته‌اند: میرشاد ماجدی، احمدرضا براتی، طهمورث حیدری، مهرداد سراجی و احسان اصولی.

 

باید دید روند اداره فوتبال تا روز مجمع به چه شکل خواهد بود و آیا اعضای هیات‌رییسه و کمیته اخلاق دست به فعالیت‌های خطرناک خواهند زد یا اجازه خواهند داد مجمع در این خصوص تصمیم بگیرد.

 

مجمع فدراسیون فوتبال روز سه‌شنبه ۱۰خرداد، ساعت ۹صبح در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار می‌شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------