آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور

ماجرای اعتراض داوطلبان به نتایج کارشناسی ارشد؛ از روند اعمال سهمیه‌ها تا راهکار حل موضوع

نماینده مجلس شورای اسلامی که نظراتی درباره سهمیه‌ها در کنکور دارد، معتقد است: سهمیه‌‌ ۵ درصدی حق داوطلبان آزاد را ضایع…


وزیر علوم: شرط قبولی داوطلبان کنکور در نخستین رشته انتخابی اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور
وزیر علوم با بیان اینکه تمام داوطلبان کنکور قبول می‌شوند، گفت: آرامش در جلسه کنکور، شرط قبولی داوطلبان در نخستین رشته انتخابی است.

 منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با  فارس درباره حضور داوطلبان در کنکور سراسری ۹۸ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه، گفت: داوطلبان کنکور هیچگونه استرسی نداشته باشند چرا که کنکوری‌ها باید بدانند تمام داوطلبان در کنکور سراسری قبول می‌شوند.

 

وی افزود: البته اینکه داوطلب‌ها در نخستین رشته انتخابی‌شان قبول شوند یا خیر، به این موضوع بستگی دارد که چقدر درس خوانده باشند.

 

وزیر علوم خطاب به کنکوری‌ها تاکید کرد: هر داوطلبی که در جلسه کنکور آرامش داشته باشد و با آرامش و بدون استرس به سوالات پاسخ دهد شانس قبولی در نخستین رشته انتخابی‌اش بیشتر است.

 

به گزارش فارس، آزمون سراسری سال ۹۸ برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------