داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد بخوانند/ تمام جزئیات ثبت نام در آزمون اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کارشناسی ارشد
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، تا فردا چهارشنبه برای ثبت نام مهلت دارند.

به گزارش فارس، متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در مهلت تعیین شده اولیه در آذرماه نتوانسته‌اند برای ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند تا فردا چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه برای ثبت نام مهلت دارند.

 

* نحوه ثبت نام

 

داوطلبان برای ثبت نام باید ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

 

سپس ضمن مطالعه اطلاعیه سازمان سنجش مربوط به اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران، حداکثر در دو رشته امتحانی متقاضی شرکت در آزمون شوند.

 

داوطلبان پیش از تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام باید با پرداخت مبلغ ۴۵۰.۰۰۰ ریال به صورت اینترنتی کارت اعتباری دریافت کنند.

 

* جزئیات برگزاری آزمون

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه برگزار می شود و داوطلبان لازم است از روز دوشنبه ۲۵ تا چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان برای تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------