آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار دانشگاه,نحوه نمره‌ دهی در سال جدید

نحوه نمره‌ دهی و جلوگیری از تقلب در سال تحصیلی جدید

مدیرکل برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: در سال کرونایی به دانشگاه‌ها اجازه دادیم به هر نسبت که می‌خواهند برای امتحان…


مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی امروز پایان می‌یابد اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه,  آزمون دستیاری پزشکی
مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی، امروز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد و داوطلبان فقط تا پایان ساعت ۲۴ امروز مهلت دارند در این آزمون نام‌نویسی کنند. 

به گزارش ایلنا، آبتین حیدرزاده، رییس سازمان سنجش آموزش پزشکی، با بیان این خبر افزود: در راستای رفاه داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی، مهلت ثبت نام در این آزمون طی روزهای ششم تا هشتم اردیبهشت بوده است و دیگر این مهلت، قابل تمدید نیست.

 

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۴ هزار و ۲۰ نفر  در آزمون دستیاری، ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: در آزمون دستیاری دندانپزشکی، بیش از ۳۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند و در آزمون دستیاری پزشکی ۷۶۲ نفر ثبت نام داشته‌ایم.

 

مهلت مجدد ثبت نام برای شرکت در چهل و هفتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی از روز  شنبه ششم اردیبهشت ماه ۹۹ آغاز شد و داوطلبانی که پیش از این در مهلت‌های معین موفق به ثبت‌نام نشدند با مراجعه به سایت این مرکز به نشانی sanjeshp.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

حیدر زاده اظهار داشت: این مهلت تنها تا پایان امروز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه ادامه دارد و در این بازه زمانی کسانی که پیش از این ثبت‌نام کردند می‌توانند به ویرایش اطلاعات خود نیز بپردازند.

 

گفتنی است، ضوابط و مقررات همان مقررات قبلی و مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام است و تغییری ندارد و زمان دقیق برگزاری این آزمون متعاقباً از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می‌شود.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------