آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


آزمون دکتری وزارت بهداشت،اخبار کنکور،خبرهای کنکور

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی سال ۱۴۰۰ اعلام شد. به گزارش ایسنا،…

تحقیق و تفحص از سازمان سنجش و آموزش کشور تصویب شدسازمان سنجش ,اخباردانشگاه ,خبرهای دانشگاه
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور از سال ۱۳۹۱ موافقت کردند. 

به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز دوشنبه با (۱۶۰) رای موافق، (۱۶) رای مخالف و (۱۰) رای ممتنع با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور از سال ۱۳۹۱موافقت کردند.

 

پیش از رای گیری «شیوا قاسم پور» عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سخنانی با تشریح فرایند بررسی این تقاضا در کمیسیون آموزش اظهار کرد: در اجرای ماده (۲۱۲) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و اطلاعات واصله از دستگاه‌های اجرایی در تاریخ اول بهمن ماه ۱۳۹۹ در اختیار متقاضیان تحقیق و تفحص قرار گرفت و  در جلسه ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۰ کمیسیون که با حضور ۲۱ نفر حاضرین از نمایندگان عضو و متقاضیان تحقیق و تفحص برگزار شد، ضرورت انجام تحقیق و تفحص به تصویب رسید.

 

به گفته عضو هیات رییسه کمیسیون‌آموزش مجلس، حوزه معاونت فنی و آماری که شامل دفتر فناوری اطلاعات، دفتر ارتباطات نوین، دفتر طرح و آمار، حوزه صدور مجوزهای آزمون‌های زبان بین المللی و همه حوزه های مربوطه است همچنین حوزه معاونت امور آزمون‌ها، که مسئولیت ساخت آزمون، طراحی سؤال و برگزاری میدانی آزمون‌ها را برعهده دارد و بطور خاص دفتر آزمون سازی و روانسنجی را دارند از جمله محورهای تحقیق و تفحص است.

 

نماینده مردم مریوان در مجلس افزود: حوزه معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع، که شامل امور مالی و اداری و شرکت تعاونی خدمات آموزشی، که متعلق به کارکنان سازمان سنجش می باشد و در سالهای اخیر تبدیل به حیات خلوت مدیران سازمان شده است هم در تحقیق و تفحص در نظر گرفته شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------