تعیین جنسیت جنین به روش مادر بزرگ هاتنبلی در بارداری و جنسیت جنین, تشخیص جنسیت جنین از روی ناف مادر, تعیین جنسیت با دمای شکم

تشخیص جنسیت جنین

 

روش های تشخیص تعیین جنسیت جنین

روش های مختلفی مانند تشخیص بارداری از روی چشم در گذشته بین مادر بزرگ ها متداول بوده است. اگرچه این تشخیص بعضی از موقع ها درست از آب در نمی آمد اما خیلی از زمان ها هم این تشخیص ها صحیح بود . چنانچه هنوز جنین تان خیلی بزرگ نشده که سونوگرافی بتوانید جنسیتش را مشخص کند، از شیوه مادربزرگ ها برای تعیین جنسیت جنین کمک بگیرید.

در گذشته به دلیل نبود روش سونوگرافی برای تشخیص جنسیت جنین،از روش های مختلفی مانند تشخیص بارداری از روی چشم در گذشته بین مادر بزرگ ها متداول بوده است. 

 

شیوه های تعیین جنسیت جنین به روش مادر بزرگ ها

تنبلی در بارداری و جنسیت جنین

جنسیت جنین چه ارتباطی با خواب و مشکلات مربوط به خواب دارد ؟ اینطور که مادربزرگ ها می گویند داشتن خواب خوب و راحت در دوران بارداری می تواند نشانه دختر بودن جنین باشد. یعنی اینکه کسی که در دوران بارداری تنبل می شود بیشتر نشانه بچه دختر داشتن است.

 

تشخیص جنسیت جنین از روی ناف مادر

به طور کلی تعیین دقیق جنسیت جنین از روی ناف مادر دقیق و صحیح نیست و جنبه تفریح برای مادران و پدران دارد ولی با سه  راه حل زیر می‌توانید جنسیت فرزندتان را مشخص کنید.

 

تنبلی در بارداری و جنسیت جنین, تشخیص جنسیت جنین از روی ناف مادر, تعیین جنسیت با دمای شکم

جنسیت جنین

 

شکل ناف در بارداری و جنسیت جنین

حرکت ناف می‌تواند تا حدودی جنسیت کودک را مشخص کند چنانچه در هفته‌های اول بارداری ناف مادر به طرف بیرون حرکت کند؛ می‌توان حدس زد که جنسیت جنین پسر است. چنانچه در هفته‌های اول بارداری ناف در جای خود ثابت ماند و تغییری نکرد جنسیت دختر جنین دختر است.

 

خط روی شکم در بارداری و جنسیت جنین

خط نیگرا می‌تواند به شما در مشخص کردن جنیست کمک کند. خطی از اندام تناسلی مادر تا ناف کشیده شده که چنانچه امتداد آن خط تا قفسه سینه ادامه پیدا کند فرزند دختر و اگر تا ناف برسد جنسیت جنین پسر است.

 

لبخند ناف

چنانچه به نظر می‌رسد ناف شکم مادر در حال لبخند زدن است و به شکل ن دیده می‌شود جنسیت جنین پسر است. اگر ناف شکم مادر به شکل ن برعکس است، منتظر دختر باشید. تعداد زیادی از مادران منتظر با این روش موفق شده‌اند.

 

تعیین جنسیت با دمای شکم

چنانچه به دنبال نشانه های بارداری پسر می‌گردید، خوب است به واکنشی که نسبت به هوا دارید دقت کنید. برخی ها معتقد هستند حس سرما در بارداری مربوط به پسر بودن جنین است. البته منظور از حس سرما، شرایطی نیست که هوا سرد باشد و همه سردشان باشد؛ بلکه در یک وضعیت آب و هوایی متعادل است.

 

تنبلی در بارداری و جنسیت جنین, تشخیص جنسیت جنین از روی ناف مادر, تعیین جنسیت با دمای شکم

تعیین جنسیت با پیاز

 

تعیین جنسیت با پیاز

ویار پیاز در بارداری احتمالا چیز خوبی است. چون پیاز دارای فواید زیادی است و به خاطر فواید زیاد پیاز ، مصرف آن در دوران بارداری توصیه میشود. پیاز از خانواده سبزیجات و سیر هاست و تقریبا میشود گفت طبع تندی دارد. اگر شما از افرادی هستید که تمایل به خوردن پیاز یا غذاهای تند دارید احتمالا پسر باردار هستید. مادران زیادی هستند که میگویند در هنگام بارداری پسر ویار تندی داشتند.

 

افزایش بزاق دهان در بارداری و جنسیت

پیتالیزم عبارت است از ترشح و افزایش بیش از اندازه بزاق در طول باردارى که امکان دارد ناشى از تحریک غدد بزاقى به دلیل استفاده مواد غذایى نشاسته اى مانند نان، برنج، سیب زمینى، نشاسته و… باشد این وضعیت گذرا بوده و جز در موارد آزاردهنده احتیاج به درمان خاصى ندارد و ربطی به جنسیت ندارد.

 

خارش دست

خشكي دست از نشانه های رایج بارداري است ولی زنان قديمي مي‌گويند اين علامت سراغ هر كسي نمي‌رود. آنها بر اين عقیده اند كه خشك شدن پوست دست، علامت پسردار شدن است ولی زناني كه قرار است دختر به دنيا بياورند، پوست دست‌شان نرم و لطيف مي‌شود. احتمالا كمتر پزشک متخصص زنانی است كه چنين ادعايي را قبول كند ولی تجربه نشان داده كه مادربزرگ‌ها بعضی چيزها را درست مي‌گويند.

 

تنبلی در بارداری و جنسیت جنین, تشخیص جنسیت جنین از روی ناف مادر, تعیین جنسیت با دمای شکم

تشخیص جنسیت 

 

نمک بیشتر استفاده میکنید

نمي‌توانيد جلوي خودتان را بگيريد و سراغ چيپس، پفك و لواشك نرويد؟ مادربزرگ‌ها مي‌گويند اين شما نيستيد كه دوست داريد هر خوراكي با نمک بخورید بلكه فرزند پسري كه قرار است به دنيا بياوريد بيش از حد نمك‌دوست دارد. ولی برخلاف جنين‌هاي پسر، دخترها سبب مي‌شوند به بستني، شكلات و ديگر خوراكي‌هاي شيرين گرایش پيدا كنيد. نگاهي به خانم‌هاي باردار اطراف‌تان بيندازيد. بدون شك مي‌توانيد كساني را پيدا كنيد كه اين تغييرات در اشتهاي‌شان اتفاق افتاده و جنسيت فرزندشان هماني بوده كه مادربزرگ‌ها حدس مي‌زده‌اند.

 

جوش میزنید

حتما شما هم شنيده‌ايد كه جنين پسر مادر را زيبا مي‌كند و جنين دختر زيبايي را از مادر مي‌گيرد. شايد اين مسئله را نتوان با قدرت علم به اثبات رساند ولی مادربزرگ‌ها اصرار دارند كه اين ادعا چيزي جز حقيقت نيست. آنها مي‌گويند دختردار شدن هورمون‌هاي مادر را تحت تاثير قرار مي‌دهد و سبب جوش‌ دار شدن مادران حامله مي‌شود. پس چنانچه دختردوست هستيد، بايد چند ماه زشت‌تر شدن را به جان بخريد.

 

تعیین جنسیت از روی بچه قبلی و تبخال در بارداری بعضی از مادربزرگ ها میگویند می توان تشخیص داد که به نظر حقیقت ندارد.

 

علائم جنین دختر

بیماری شدید صبحگاهی مادر، شکم گرد و باسن پهن مادر، خوابیدن به سمت راست، ضربان قلب تند جنین، بزرگتر بودن سینه چپ مادر، نوسانات خلقی مادر، آکنه پوست و موی چرب مادر، رنگ ادرار زرد کدر، ویار به شیرین جات

اینها پایه و اساس علمی ندارد تنها برای یک حدس ساده می توان از آنها استفاده کرد.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022