بعد از طلاق فیلم و عکس های مشترکمان را چکار کنیم؟سوزاندن عکسها بعد از طلاق, چالش های بعد از طلاق, عکس های عروسی بعد از طلاق

فیلم و عکسهای مشترک بعد از طلاق

 

بعد از جدایی با عکس‌ها و فیلم های مشترکمان چه کنیم؟

فیلم و عکسهای مشترک مراسم ازدواج یا سایر عکسها بعد از طلاق میتواند منجر به دغدغه ای برای دو نفر شود و بخواهند بدانند که بهتر است بعد از طلاق با فیلم و عکسها چه کنند؟

یکی از چالش هایی که بعد از طلاق برای زوجین ایجاد می شود فیلم و عکس هایی است که از مراسمشان تهیه کرده اند. از  آنجایی که ممکن است نگران فیلم و عکس های موجود در آتلیه باشید میتوانید با هم به آتلیه مراجعه کرده و بعد از پرداخت کامل حق الزحمه از آن ها بخواهید که فیلم و عکسهای شما را حذف کنند. آتلیه های عکاسی فقط در صورتی که هر دو نفر در محل حاضر شوید ، این کار را برای شما انجام خواهند داد. 

 

زندگی بعد از طلاق در اوایل کار برای افرد ناممکن به نظر می رسد ، نوسان احساست جدید منفی و مثبت بعد از طلاق شما را فرا می گیرد و گاهی اوقات تضاد این احساسات میتواند شما را مبهوت و سردرگم کند.  

 

در صورتی که نمی توانید با شوک بعد از طلاق کنار بیایید بهتر است که با یک مشاور خوب و البته هم جنس خود صحبت کنید تا راهکارهای لازم برای به حد اقل رساندن آسیب های جدایی را به شما بیاموزد و از نظر روحی بتوانید تمام ناراحتی های خود را با او در میان بگذارید و به اصطلاح بار سنگینی که روی دوشتان است را زمین بگذارید. 

 

پاره کردن عکسها بعد از طلاق, بعد از طلاق فیلم و عکس ها را چکار کنیم, فیلم و عکسهای مشترک مراسم ازدواج

گرفتن عکسها از آتلیه بعد از طلاق

 

بعد از طلاق با فیلم و عکس هایمان چکار کنیم؟

یکی از مهم ترین یادگاری هایی که از زندگی گذشته خود به همراه دارید فیلم و عکس های دونفره و خانوادگی شماست که بهتر است آن ها را در محلی قرار دهید که دور از دیدتان باشد و باعث یادآوری گذشته به شما نشوند. 

 

در صورتی که عمر ازدواج یا نامزدیتان کوتاه باشد شاید بتوانید با حذف عکسها و فیلم ها طرف مقابل را از زندگیتان حذف کنید ولی اگر مدت زمان ازدواج و رابطه شما طولانی بوده است و خاطرات زیادی با هم ساخته اید ، نمی توانید با پاره کردن و سوزاندن عکسها این خاطرات را از بین ببرید و شاید بعد از مدتی از کارتان پشیمان شوید و بخواهید دوباره خاطراتتان را زنده کنید.

 

به هر حال میتوانید زمان سوگواری بعد از طلاق را به مشاهده این عکسها بگذرانید ولی بعد از 6 ماه بهتر است آن ها را در جایی بگذارید که در مقابل دید یا در دسترستان نباشد تا راحت تر بتوانید از زندگی گذشته تان جدا شوید. 

 

نگاه به فیلم و عکس بعد از طلاق, فیلم و عکس های بعد از طلاق, گرفتن عکسها از آتلیه بعد از طلاق

سوزاندن و پاره کردن عکسها بعد از طلاق

 

برخی افراد ترجیح می دهند که فیلم و عکس ها را بسوزانند و دور بریزند ، اگر فکر میکنید با این کار مرهمی روی زخمتان می گذارید و حالتان بهتر می شود بهتر است همین کار را انجام دهید ولی در صورتی که فرزندی دارید که بعدها قرار است عکسها را به او نشان بدهید بهتر است از این کار منصرف شوید و عکسهای خانوادگی را حفظ کنید. 

 

در صورتی که آلبوم عکس دارید ، آن را بسته بندی کنید و در محلی دور از چشم و دور از دسترس بگذارید تا زمانی که فرزندتان بزرگتر شود تا اگر خواست تصاویر قدیمی را ببینید بتوانید به او نشان دهید. 

 

در صورتی عکسهایتان به صورت دیجیتالی و روی گوشی است میتوانید یک نسخه بک آپ از عکسها در گوگول فوتوز ذخیره کنید و عکسهای روی گوشی را حذف کنید که جلوی چشمتان نباشد. 

 

برای برخی افراد پاک کردن عکسها ، پاره کردن یا سوزاندنشان بی معنی است و ترجیح می دهند این عکسها را روی فلش یا روی هارد اکسترنال ذخیره داشته باشند تا جلوی چشمشان نباشد ولی خاطرات این بخش از زندگیشان را دور نریزند. 

 

سوزاندن عکسها بعد از طلاق, چالش های بعد از طلاق, عکس های عروسی بعد از طلاق

نگهداری از فیلم و عکس های بعد از طلاق برای فرزندان

 

در صورتی که عمر ازدواجتان به قدری کوتاه بوده است که هنوز آتلیه فیلم و عکسهای شما را ادیت نکرده و تحویل نداده است بهتر است به آن ها اطلاع دهید که رویشان کار نکنند تا خرج اضافی برایتان تراشیده نشود.

 

آتلیه ها فقط در صورتی که هر دو نفر شما با هم به آتلیه مراجعه کرده و درخواست معدوم کردن عکس ها و فیلم ها را داشته باشید میتوانند این کار را انجام داده و عکس و فیلم شما را از روی سیستم حذف کنند. البته مسلما قبل از حذف باید هزینه کارهای انجام شده را تمام و کمال پرداخت نمایید. 

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------