بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تاریخ کنسرتهای تور جهانی جنیفر لوپز منتشر شد !اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

تاریخ کنسرتهای تور جهانی جنیفر لوپز منتشر شد !         

جنیفر لوپز تاریخ کنسرتهای آینده خود در روسیه ، اروپا و خاورمیانه را اعلام کرد.

بعد از اینکه جنیفر لوپز تاریخ کنسرتهای آینده خود در روسیه ، اروپا و خاورمیانه را اعلام کرد مشخص شد که این خواننده مشهور قصد دارد تور جدیدش را جهانی کند.

این سوپر استار پاپ اخیرا" تعدادی کنسرت تکنفره در کشورهای آمریکای جنوبی برگزار کرده است و ماه آینده همراه انریکه ایگلسیاس ، تعدادی کنسرت مشترک در آمریکای شمالی برگزار خواهد کرد . حالا جنیفر تصمیم گرفته است در ماه اکتبر و نوامبر در کشورهای مختلف جهان کنسرت اجرا کند.

او بخش اروپایی تورش را با اجرای کنسرت در تاریخ ۵ اکتبر در شهر لیسبون پرتغال آغاز خواهد کرد بعد از آن در کشورهای سوئیس، آلمان، بلژیک، فرانسه، اسکاندیناوی، انگلستان، ایرلند و آلمان کنسرت اجرا خواهد کرد ، سپس به شوروی سابق می رود و در ماه نوامبر در پترزبورگ و مسکو برنامه اجرا می کند.

لوپز با اجرای کنسرت در تاریخ ۲۲ نوامبر در دبی ، تور خود را به پایان می رساند.

این خواننده روز چهارشنبه تاریخ های جدید برنامه های تور خود را اعلام کرد و گفت:" دائما" در سفر بودن و اجرای کنسرت در تعداد زیادی از شهرهای جهان در مدت زمان بسیار کوتاه ، واقعا" باورنکردنی است. من هرگز تصور نمی کردم که دنیا را به این شکل ببینم و خیلی خوشحالم که چنین فرصتی را پیدا کردم."/پورتال آفتاباز بازیگران بیشتر بدانید

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------