مرگ تلخ کودک دو ساله هنگام پختن رب
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مرگ تلخ کودک دو ساله هنگام پختن ربدخترک خردسال که هنگام پختن رب و بر اثر انفجار گاز بشدت سوخته بود پس از چند شبانه‌روز جدال با مرگ سرانجام تسلیم سرنوشت تلخی شد. زهرا کوچولو که به خاطر سوختگی شدید در بیمارستان بستری بود بعد از ۱۰ روز درگذشت.

 به گزارش ایسنا، «ایران» نوشت: دیروز بازپرس کشیک جنایی تهران از مرگ کودک ۲ ساله‌ای در بیمارستان سوانح سوختگی تهران باخبر شد. در بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد دخترک ۷ روز قبل از بیمارستانی در همدان به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شده اما پس از چند روز و به خاطر سوختگی ۳۵ درصدی تسلیم مرگ شده است.

 

پدربزرگ زهرا به تیم تحقیق گفت: ۱۷ شهریور داخل پارکینگ خانه مشغول پخت رب بودیم که ناگهان کپسول گاز منفجر شد و بر اثر این حادثه دخترم، دامادم، مادر دامادم و نوه‌ام زهرا دچار سوختگی شدند. از آنجا که شدت سوختگی نوه‌ام زیاد بود پس از سه روز به تهران منتقل شد اما شدت سوختگی به حدی بود که نوه‌ام بعد از ۷ روز فوت کرد. بقیه اعضای خانواده‌ام نیز تحت درمان و مراقبت هستند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------