آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,ایرانشهر

جزئیات تجاوز یک باند ٦ نفره به ٤١ زن و دختر ایرانشهری

تجاوز به ٤١زن و دختر در ایرانشهر. خبری کوتاه و تکان‌دهنده. خبر این حادثه را نخستین‌بار مولوی محمدطیب ملازاده امام‌جمعه در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دزد مسلح به دام افتادفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری سارق مسلح موتورسیکلت و تلفن همراه و کشف 7 فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

سرهنگ حیدرعلی کیخامقدم گفت: در پی چند فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و تلفن همراه در شهرستان چابهار، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این پلیس قرار گرفت.وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام  اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک نفر سارق حرفه ای موتورسیکلت در شهرستان چابهار شدند.این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

 

سرهنگ کیخامقدم در ادامه بیان داشت: متهم در بازجویی های تخصصی پلیس به جرم خود اعتراف و در ادامه به 7 فقره سرقت موتورسیکلت و تلفن همراه اعتراف کرد.فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با مجرمان، هنجار شکنان و مخلان آسایش و آرامش مردم برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت و این امر سرلوحه کار ماموران پرتلاش نیروی انتظامی است.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------