آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

ترامپ: دموکرات‌ها فقط به فکر انتخابات هستند

دونالد ترامپ در سلسله توئیت‌هایی حملات شدیدی را علیه نانسی پلوسی، رهبر حزب دموکرات کرد. به گزارش مهر، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا با…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


لاوروف: هرگونه برنامه ریزی برای تجزیه سوریه باید متوقف شوداخبار,اخبار بین الملل,لاوروف

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که هرگونه طرح و برنامه ای برای تجزیه سوریه باید متوقف شود.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت که هر گونه برنامه ریزی برای تجزیه سوریه باید متوقف شود.

 

لاوروف گفت: من فکر نمی کنم که حتی ضرورتی داشته باشد که در مورد تجزیه احتمالی سوریه صحبت کنیم، اما وظیفه ما این است که هرگونه از این طرح ها را بلافاصله متوقف کنیم.

 

وزیر امور خارجه روسیه با تأکید بر اینکه سطح خشونت در سوریه به طرز قابل توجهی‌ کاهش یافته است، گفت: همچنان حضور نیروهای خارجی در این کشور باعث نگرانی است.

 

وی افزود: حضور نیروهای خارجی در سوریه به منزله مداخله مستقیم در جنگ سوریه است. هرگونه حضور نظامی کشورهای خارجی بدون رضایت دمشق غیرقانونی است.

 

لاوروف همچنین در مورد اتفاقات اخیر درمورد «سرگئی اسکریپال» جاسوس روسی انگلیسی نیز گفت: این تبلیغات های غربی علیه روسیه، بسیار پیش پا افتاده و بی شرمانه است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------