آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترزا می

ترزا می: مذاکره با اروپا با بن‌بست مواجه شده/ عدم توافق، بهتر از توافق بد است

نخست‌وزیر انگلیس در اظهاراتی تصریح کرد که مذاکرات بر سر خروج این کشور از اتحادیه اروپا در بن‌بست است. به گزارش تسنیم، نخست‌وزیر انگلیس در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


حملات خمپاره‏‌ای تروریست‎ها به جنوب دمشق/ 4 کشته و 52 زخمیاخبار,اخبار بین الملل,تروریست

عناصر تروریستی داعش و جبهه النصره با خمپاره محله های«المیدان، الزاهرة، التضامن و القدم» و اطراف اردوگاه «الیرموک» را بمباران کردند که بر اثر آن چهار نفر کشته و 52 نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش فارس، عناصر تروریستی داعش و جبهه النصره با خمپاره محله های «المیدان، الزاهرة، التضامن و القدم» و اطراف اردوگاه «الیرموک» در شهر دمشق را هدف قرار دادند.

 

یک منبع در پلیس دمشق اعلام کرد که در جریان این حملات چهار غیر نظامی کشته و 52 نفر دیگر زخمی شدند.

 

تروریستهای مستقر در محله «الحجر الاسود» جنوب شهر دمشق را با خمپاره هدف قرار دادند ولی تلفات جانی در پی نداشت.

 

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در این زمینه اعلام کرد که تروریستها دو خمپاره نیز به سمت بزرگراه «دمشق-درعا» شلیک کردند که خسارات مادی به این منطقه وارد کرد.

 

در اردوگاه الیرموک و محله های الحجر الاسود و القدم عناصر داعش و النصره حضور دارند و دهها هزار غیر نظامی را در محاصره خود دارند و از آنان به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کنند.

 

در همین راستا، جنگنده های سوری همچنین مواضع تروریستها را در محله الحجر الاسود به شدت بمباران می‌کنند.

 

این عملیات نظامی پس از کمتر از یک هفته از اعلام آزادی غوطه شرقی، آغاز شده است.

 

همزمان با این عملیات، شهر مهم «الضمیر» واقع در ریف شرقی دمشق پس از خروج تروریستهای جیش الاسلام و خانواده هایشان از حضور تروریستها پاکسازی شد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------