آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترزا می

ترزا می نخست وزیر بریتانیا باقی ماند

در رای‌گیری که در پارلمان انگلیس انجام شد، نمایندگان با عدم رای اعتماد به دولت نخست وزیر موافقت نکردند. به گزارش فارس، اکثریت نمایندگان…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سعد حریری: با پوتین درباره بازگشت آوارگان سوری به کشورشان صحبت کردیم / برای عربستان و مصر در جام جهانی آرزوی موفقیت دارم اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,   سعد حریری
نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان پس از دیدار با رئیس‌جمهور روسیه، در صفحه توئیتر خود موضوعات مطرح شده در این دیدار را تشریح کرد. وی نوشت: با پوتین درباره روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای، بازگشت آوارگان سوری به کشورشان و نقش روسیه در این زمینه بحث و تبادل نظر شد. 

نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان پس از دیدار با رئیس‌جمهور روسیه، در صفحه توئیتر خود موضوعات مطرح شده در این دیدار را تشریح کرد.

 

به گزارش فارس، «سعد الحریری» نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان که بامداد چهارشنبه (دیروز) وارد روسیه شده بود، با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور این کشور دیدار کرد.

 

الحریری پس از این دیدار، در صفحه توئیتر خود درباره موضوعاتی که پیرامون آن‌ها با پوتین صحبت کرده بود، توضیح داد.

 

وی نوشت: با پوتین درباره روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای، بازگشت آوارگان سوری به کشورشان و نقش روسیه در این زمینه بحث و تبادل نظر شد.

 

سعد الحریری درباره تشکیل دولت جدید لبنان هم نوشت، امیدوار بوده است تا قبل از عید این موضوع عملی شود، اما گفتگو میان طرف‌های سیاسی مختلف ممکن است زمان بیشتری ببرد.

 

نخست‌وزیر مکلف لبنان که برای شرکت در مراسم افتتاحیه جام جهانی به روسیه رفته، گفت: تیم مورد علاقه‌ام برزیل است، اما اگر تیمی عربی در این رقابت‌ها باشد آن را تشویق خواهم کرد؛ عربستان (در امروز/۲۴ خرداد) و مصر (در فردا/۲۵ خرداد) بازی خواهند داشت و برای آن‌ها آرزوی موفقیت دارم.

 

الحریری در سوم خردادماه با ۱۱۱ رأی از مجموع ۱۲۸ رأی مأمور به تشکیل کابینه شد.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------