بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


عباس عبدی: اميدوارم احمد خاتمی شجاعت كافی برای اصلاح سخنانش را داشته باشداخبار,اخبار سیاسی,عباس عبدی و احمد خاتمی

عباس عبدی در کانال تلگرامی اش نوشت: آقای سید احمد خاتمی در نماز جمعه دیروز تهران بدون توجه به متن یادداشت دوربرگردان فرهنگی اینجانب در روزنامه ایران نکاتی را اظهار داشت که مطلقا در متن نبود بلکه به تعبیری در نقد آن بود. در خوشبینانه ترین حالت باید گمان کرد که ایشان یادداشت را نخوانده و تحت تاثیر اطرافیان چنین استنباطی را کرده است و در حالت بدبینانه باید گفت خوانده اند یا دقیق متوجه نشده اند یا آگاهانه اینگونه به ذهن نمازگزاران القا کرده اند.

 

در هر حال این سخنان در برخی رسانه ها منعکس شد از جمله خبرگزاری تسنیم در قالب متنی مستقل آن را تکمیل و تایید کرد که با توضیحی که برای دست اندرکاران محترم این رسانه فرستاده شد ابتدا متن خود را حذف کردند و سپس توضیح را درج‌کردند.

 

این اتفاق مهمی در رسانه های اصولگرا است که بر خلاف روزنامه اصلی آن جناح اصراری بر اشتباه ندارند و حفظ اعتبار خود را از طریق اصلاح اشتباه مهم می دانند و با صداقت به تصحیح آن اقدام می کنند. این درس خوبی است که همه رسانه ها باید از آن بیاموزند. بویژه آنان که که گمان می کنند اذعان به خطا موجب آبروریزی است و باید بر خطا اصرار کرد.

 

امیدوارم آقای احمد خاتمی نیز شجاعت کافی برای اصلاح سخنان خود را داشته باشند. اگر اصلاح کردند به معنای آن است که به بقیه سخنانشان اعتماد دارند و دوست ندارند چنین اعتمادی زایل شود. ولی اگر اصلاح نکردند به این معناست که همه سخنانشان در همین حد اعتبار است.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------