آخرین اخبار سیاسیطائب: اعدام بقایی و شکنجه مشایی را من نگفته‌ام

رئیس قرارگاه عمار با انتقاد از تحریف اظهاراتش درباره بقایی و مشایی گفت: بنده به هیچ عنوان نگفتم که آقای مشایی یا بقایی شکنجه شده‌اند چرا که…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بیوگرافی فریبا داوودی مهاجرفریبا داوودی مهاجر,عکس فریبا داوودی مهاجر,بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر

 

بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر عضو سیاست گذاری سازمانی غیر قانونی به نام تحکیم وحدت علامه است. وی در سال 1380پس از آشنایی با علی افشاری رئیس دانشجویی ستاد سید محمد خاتمی به طور جدی وارد برخی از جریانهای سیاسی می شود.


او درابتدا آنچنان خود را مقید به حجاب و مبانی اسلام نشان می دهد که مورد انتقاد دوستان خود قرار می گیرد.فریبا داوودی مهاجر و هم مسلکان وی پس از آنکه در انتخابات 1384 با اقبال مردمی مواجه نشدند با تغییر رویکرد سعی کردند چهره ای دیگر از خود نشان دهند, با هماکاری با جناح هایی که با کلید زدن پروژهایی با پوشش دموکراسی و حقوق بشر اهداف دوستان خارج نشین خود را دنبال می کردند.

علی افشاری پس از آنکه جلوی دوربین های تلویزیونی به خیانتها و گناهانش به ملت اعتراف کرد با دختر فریبا داوودی مهاجر ازدواج کرد و از ایران خارج شد.از جمله خیانت های علی افشاری در زمان حضور در ایران آنچنان که خود اعتراف می کند تقلیل بعد اسلامیت نظام جمهوری اسلامی ایران بود که در واقع هدف ,تبدیل شدن به یک حکومت غیر دینی است .

 

 

فریبا داوودی مهاجر,عکس فریبا داوودی مهاجر,بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر

 

فریبا داوودی مهاجر ارتباطش را با علی افشاری که به عنصری ضد انقلاب در خارج تبدیل شده بود و حتی همکاری هایش را با سازمان های جاسوی و سنای امریکا کتمان نمی کرد ادامه داد و جریان امضا سازی و دروغ پراکنی را علیه نظام دنبال کرد.در دوران اصلاحات حکم های فراوانی برای فریبا داوودی مهاجر به عنوان مشاور خورده شد و مشاوره های زیادی را به مدیران اصلاح طلب ارئه می کرد,وی هدف از گرفتن پست های مشاوره ای در دوران اصلاحات را این چنین بیان می کند:


تغییر قانون اساسی یک از اهداف من بوده و به همین دلیل وقتی که فعالیت می کردم به این تغییر قانون اساسی اهتمام داشتم.


وی در آن دوران به عنوان مشاور رئیس جمهور در مرکز مطالعات و تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری,مشاور وزیر علوم و مشاور وزیر ارشاد اسلامی مشغول به کار بوده است.


در لابلای اظهارات فریبا داوودی مهاجر در آن زمان اظهاراتی ضد مبانی اسلامی و دینی به چشم می خورد نظیر:


طرح هایی برای وارد کردن مفاهیم به روز غربی در احکام شریعت اسلامی در مرکز مطالعات و تحقیقات استراتژیک در دستور کار است.


برای توسعه دین باید از روشنفکران غربی بهره گرفت.


وی علت تغییر مداوم ظاهر خود را ترس از کنار زده شدن از برخی محافل سیاسی می داند.اوپس از خروج از ایران با همکاری دوستان خارج نشین خود هدایت فتنه ای را دست گرفت که از ابتدا محکوم به شکست بود.


فریبا داوودی مهاجر پس از سالها بازی کردن نقش و تغییر چهره در گفتگو با صدای امریکا رسانه سازمان سیا اینگونه پرده از سکانسی از سناریوی غرب پسند خود بر می دارد.

 

 

فریبا داوودی مهاجر,عکس فریبا داوودی مهاجر,بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر

 

فریبا داوودی مهاجر فعال حقوق زنان و روزنامه‌نگار ایرانی است. او مادرزن علی افشاری نیز هست. او دانش‌آموخته رشته علوم‌سیاسی از دانشگاه آزاد تهران است.

 

فعالیت‌ها

او سردبیر انجمن روزنامه نگاران جوان، عضو مرکزی کمیته‌ سازمان مدافعان آزادی مطبوعات ایران، همچنین عضو شورای عالی سازمان دانش‌آموختگان ایران اسلامی (ادوار دفتر تحکیم وحدت) است. وی برای نشریات اصلاح‌طلب از جمله «کنشگران» مطلب نوشته است. او از نوشتن برای نشریات مستقل منع شده بود و مطالب و نوشته‌های وی در نشریاتی همچون «روز»، «اعتماد»، «یاس نو»، و «گویا نیوز» به منتشر می‌گردید.

 

داوودی در ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۸۶، به دلیل شرکت در تظاهراتی مسالمت آمیز، به چهار سال زندان محکوم شد. اتهامات وی اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، مصاحبه با رسانه‌های خارجی، و نشر اکاذیب بود.[۱]

 

 

فریبا داوودی مهاجر,عکس فریبا داوودی مهاجر,بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر

 

 

ماجرای کشف حجاب

فریبا داوودی مهاجر در یک خانواده غیر محجبه به دنیا آمد و رشد کرد. او چادر را شخصا به عنوان پوشش انتخاب کرد ولی پس از سال‌ها، در پارازیت (برنامه تلویزیونی) برای نخستین بار در مقابل دوربین کشف حجاب کرد. او دلیل این تصمیم را اعتراض به فرهنگ مرد سالار عنوان کرد.

 

 

فریبا داوودی مهاجر,عکس فریبا داوودی مهاجر,بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجرفریبا داوودی مهاجر,عکس فریبا داوودی مهاجر,بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر

 

 

فریبا داوودی مهاجر, عکس فریبا داوودی مهاجر, بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

 

 

منبع:

ma-hastim.com

wikipedia.org

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------