بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بعد از مناظره و ماجرای «گاز انبر»، رای قالیباف 6 میلیون ریزش کرد و روحانی در صدر قرار گرفتاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه به اظهارات امروز حجت الاسلام محسن رهامی در مورد ارزیابی های اولیه از درصد آراء حسن روحانی در انتخابات 92، واکنش نشان داد.

 

حجت الاسلام رهامی امروز در گفتگو با انتخاب اظهار داشته بود: در انتخابات سال 92، پیش از ائتلاف، طبق نظرسنجی که کردیم، روحانی چهارم و عارف پنچم می شد.

 

دهقان در یادداشتی آورده است:

 

نه چنین بود جناب رهامی

 

جناب رهامی عزیزکه از نیکان جریان اصلاحات هستند، نکته ای را درباره انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری درخرداد۱۳۹۲بیان کرده اند که نیاز به کامل شدن دارد.

 

۱-ایشان گفته اند تا قبل از کنار کشیدن دکتر عارف از انتخابات، قالیباف ۳۸درصد و روحانی ۱۲وعارف۱۰درصد آراء را داشته اند. پس نه روحانی ونه عارف هیچکدام دور دومی نبودند. واقعیت این است که جناب رهامی فرمایش جنابعالی مربوط به قبل ازمناظره سوم است. پس از مناظره سوم وبه خصوص پس ازطرح قضیه گازانبرمعروف فقط پس از۲۴ساعت و به گفته دوتن از فعالین ستاد قالیباف در بعد از ظهر روز بعد رای قالیباف بین۵تا۶میلیون ریزش داشت واین روحانی بودکه درجایگاه اول با۳۴درصدقرارگرفت وقالیباف به ۲۰درصدرسید.

 

۲-با این وجود هنوز تا پیروزی فاصله۱۶درصدی باقی بود. انصراف تاریخی و فداکارانه جناب عارف ۷۲ ساعت قبل از برگزاری انتخابات به نفع روحانی کار را تمام کرد که جای تقدیر و تشکر همیشگی دارد.

 

انتخاب

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------