آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,بهروز نعمتی

معرفی 2 وزیر پیشنهادی نیرو و علوم/ «اردکانیان» و «غلامی» به مجلس معرفی شدند

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از معرفی وزیران پیشنهادی نیرو و علوم به مجلس خبر داد. بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: طبق…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی کاندیدای ریاست جمهوری نمی شوند اخبار,اخبار سیاسی

 

غفوری فرد:

سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی کاندیدای ریاست جمهوری نمی شوند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده تهران در مجلس هشتم می گوید سید حسن خمینی تمایلی به حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

حسن غفوری فرد نامزد مرحله دوم انتخابات مجلس نهم در تهران در گفت وگو با خبرآنلاین در خصوص برخی اظهارت درباره نامزدهای اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: آقای عارف همیشه یکی از گزینه های مطرح اصلاح طلبان در این زمینه است و «جدی ترین گزینه» پیش روی اصلاح طلبان است.

برخی رسانه ها در هفته گذشته از محمد رضا عارف، کمال خرازی،سید حسین خمینی، سید محمد خاتمی و عبدالله نوری به عنوان نامزدهای محتمل اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نام بردند.

غفوری فرد همچنین با بیان اینکه آقای خرازی نامزدی جدی نیست، ادامه داد: آقای خاتمی را  نیز بعید می دانم وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شود، همچنان که در انتخابات سال 88 از عرصه کنار کشید.

وی در پاسخ به اینکه چقدر موضوع ورود سید حسین خمینی را جدی نمی دانید، اظهار داشت: بعید می دانم ایشان وارد این عرصه شود و خودش مایل است به کارهای علمی و پژوهشی بپردازد.

نماینده تهران در پاسخ به این پرسش که رویکرد اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری بعد چه باید باشد؟، تصریح کرد: آنها باید حتما نسبت به فتنه 88 اعلام برائت کنند. چرا که اگر این کار را نکنند، شورای نگهبان صلاحیت آنها را تائید نمی کند.

غفوری فرد گفت: بعید می دانم در یک فاصله زمانی کوتاه مدت، مردم رویکرد مثبتی نسبت به اصلاح طلبان داشته باشند./انتخاب

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------