بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پیشنهادهای ایران به پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , مرزبانان ایرانی

 

روزنامه خراسان در شماره امروز دوشنبه خود نوشت:نماینده زاهدان در مجلس  با اشاره به پیشنهادهایی که از سوی مسئولان ایرانی به همتایانشان در دولت پاکستان ارائه شده است، گفت: تذکرات لازم از طریق همتایان داخلی به همتایان خارجی صورت گرفته و دستگاه‌هایی که امنیت مرزها را بر عهده گرفته‌اند موارد لازم در این باره را مطرح کرده‌اند.

 

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با ایلنا افزود: به آن‌ها گفته شده در این موارد که بار اول هم نیست اگر همکاری می‌کنید و برایتان مقدور است که سریعا اقدام کنید اما اگر می‌خواهید روشی مشترک داشته باشیم، این هم راهکاری است که اگر به ما اجازه دهید ما هم می‌آییم کار خود را انجام می‌دهیم تا اتفاقی برای عزیزان مرزبان ما نیفتد اما آن‌ها خودشان گفته اند که ما خودمان این کار را دنبال می‌کنیم.

 

وزیر خارجه پاکستان امروز در تهران با ظریف دیدار می کند

در همین حال به گزارش ایرنا  بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه  از سفر شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان به  تهران و دیدار او  با محمد جواد ظریف همتای ایرانی اش خبر داد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------