آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , شفر

شفر: مشکلی با قرعه السد ندارم/ باید قدرت فوتبال ایران را نشان دهیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید اگر تیمش می‌توانست در دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی میزبان تیم قطری باشد، بهتر بود اما…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سلطانی‌فر: بهترین بازی‌های دوستانه را برای تیم ملی درنظر خواهیم گرفتاخبار,اخبار ورزشی,مسعود سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ایران در بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان بعد از المپیک به میدان می رود و هر چند در گروه سختی قرار گرفته ایم ولی امیدوارم تیم ایران بهترین نتیجه را در بین تیم های آسیایی بگیرد.

 به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی فر به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : هم گروهی با بزرگان فوتبال جهان نظیر اسپانیا و پرتغال فرصت بسیار خوبی برای  فوتبال ایران  و نمایش شایسته توان بهترین تیم آسیایی است.

 

 وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : تیم ایران درمرحله انتخابی جام جهانی بدون شکست یکی از بهترینها بود و امیدوارم  در مرحله نهایی جام جهانی هم با قدرت  ، توان فوق العاده فوتبال ایران را به نمایش بگذاریم.

 

دکتر سلطانی فر گفت : خوشبختانه اولین بازی ما در مقابل مراکش است و امیدوارم با کسب نتیجه ای مناسب به مصاف دو تیم دیگر گروه برویم.

 

دکتر سلطانی فر با اشاره به تدارک وسیع فدراسیون فوتبال و حمایت وزارت ورزش و دولت از برنامه های فدراسیون و تیم ملی گفت : بهترین تدارکات و بازیهای دوستانه را تا قبل از شروع جام جهانی روسیه برای تیم ملی و دفاع از هویت و حیثیت فوتبال ملی در نظر خواهیم گرفت.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------