مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


پاسخ رسمی ایکاردی به پیشنهاد رئال مادریداخبار,اخبار ورزشی,ایکاردی

مهاجم اینترمیلان به صورت رسمی به شایعه حضور در رئال مادرید پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، علاقه رئال مادرید به جذب مائورو ایکاردی طی هفته‌های اخیر در رسانه‌ها مطرح شده و ستاره‌ای که در 15 بازی 16گل به ثمر رسانده گزینه مناسبی برای حضور در جمع کهکشانی‌هاست اما خودش می‌گوید زمانی برای تمرکز روی این پیشنهاد نخواهد داشت.

 

ایکاردی در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی گازتا دلو اسپورت گفت: حضور در تست پزشکی رئال مادرید؟ این حقیقت ندارد. زمان مناسبی نیست که در مورد این چیزها صحبت کنیم و در نهایت من کسی نیستم که این مسائل را مدیریت کنم.

 

مهاجم اینترمیلان ادامه داد: خیلی روشن است که من در میلان خوشحالم و همه این مسئله را می‌دانند. من این شهر را دوست دارم، بازی‌های زیادی اینجا انجام دادم، کاپیتان یک باشگاه بزرگ هستم. اینها چیزهای با اهمیتی برای من هستند.

 

ایکاردی افزود: تکرار می‌کنم که هدف من مشخص است: می‌خواهم عناوین زیادی با این پیراهن برنده شوم. در آینده و زمانی که پیشنهادی مطرح می‌شود باید با پیرو، مدیر ورزشی اینتر، و رئیس باشگاه صحبت شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------