نمازی: سپاهان را 10 نفره در قوطی کرده بودیم/ قلعه‌نویی: تعویض‌ها انتظارات ما را برآورده نکردنداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 نمازی: سپاهان را 10 نفره در قوطی کرده بودیم/ ما هم مثل آلمان در جام جهانی بودیم

 

به گزارش ایلنا، امید نمازی بعد از باخت ۲ بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: دو هفته است که مدام می‌گوییم حیف شد ولی این حرف‌ها فایده‌ای ندارد و باید کاری کنیم که آخر بازی نگوییم حیف شد. از بازی بازیکنانم راضی نیستم فوتبال را مدرن و کلاسیک بازی می‌کنیم. برخی به ما تبریک می‌گویند بخاطر فوتبال زیبا ولی فوتبال بدون امتیاز فایده‌ ای ندارد. در ۱۰ دقیقه بازی را باختیم در ۱۰ دقیقه به دلیل عدم تمرکز باختیم.

 

وی افزود: اینکه مدام بگوییم دیدید بازیکنان ما چگونه کار کردند و چنین و چنان شد بدون گرفتن امتیاز فایده‌ای ندارد چون ۱۰ دقیقه بد کار کردیم و تمرکز خود را از دست دادیم. در فوتبال باید ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشیم. در جام جهانی، آلمان تمرکز نداشت و شکست خورد. باید کاری کنیم تمرکزمان بیشتر شود. مطمئن باشید دیگر به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست نمی‌دهیم. تیمی که مقابل ما می‌خواهد برنده شود باید بهتر از ما بازی کند اما امشب به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست دادیم.

 

نمازی تصریح کرد: ۱۰ نفره تیم سپاهان را در قوطی کرده بودیم ولی آن ۱۰ دقیقه تمرکز را از دست دادیم و سه امتیازمان از بین رفت.

 

 

قلعه‌نویی: تعویض‌ها انتظارات ما را برآورده نکردند/ داربی اصفهان از بهترین داربی‌هاست

 

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از بازی مقابل ذوب‌آهن که با پیروزی ۲ بر یک تیمش به پایان رسید، اظهار کرد:  خوشحالم که با یک نمایش خوب توانستیم پیروز شویم. از آذری تشکر می‌کنم که برای مجموعه ذوب‌آهن زحمت می‌کشد. جنبه اول این فوتبال برد ما بود، جنبه دوم مساوی و جنبه سوم باخت بود. ما تعویض‌های خوبی نداشتیم و تعویضی‌های ما انتظارات را برآورده نکردند. تیم ما خوب شروع کرد و نظم بازی را در اختیار گرفت. می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم.

 

او افزود: ذوب‌آهن تغییرات کمتری نسبت به ما داشت. امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم.

 

سرمربی سپاهان درباره درگذشت عزت‌الله انتظامی گفت: باید قدر هنرمندان را تا زنده هستند بدانیم. هنرمندانی هستند در آن طرف آب که مردم دوستشان دارند اما اجازه ورود به کشور ندارند. باید شرایطی فراهم شود که این هنرمندان بتوانند به ایران بیایند.

 

قلعه‌نویی درباره عملکرد داور این دیدار گفت: هفته قبل از داوری ضربه خوردیم. داوران امروز جزو داوران خوب بودند. داربی اصفهان از بهترین داربی‌های ایران است. این دیدار از لحاظ کیفی و کمی خوب است.

 

او درباره ورزشگاه نقش جهان گفت: اگر زیرساخت‌های ورزشگاه خوب نباشد نمی‌توان چمن خوبی در این ورزشگاه فراهم کرد. من نمی‌دانم چند مرحله از کاشت چمن ورزشگاه نقش جهان می‌گذرد. قول دادم که برای هفته دیگر مشکلات برطرف شود. سال‌های دیگر هوا گرم‌تر می‌شود و در نتیجه باید فکری به حال ورزشگاه بکنند. قطعا سپاهان در فولادشهر بهتر از نقش جهان بازی می‌کند.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------