بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رقابتهای فوتبال زیر 19 سال قهرمانی آسیا/ جوانان ایرانی ژاپن را به زانو درآوردندرقابتهای فوتبال زیر 19 سال قهرمانی آسیا/ جوانان ایرانی ژاپن را به زانو درآوردند

تیم ملی فوتبال جوانان ایران با پیروزی 2 بر صفر مقابل ژاپن خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی رقابتهای زیر 19 سال آسیا مطرح کرد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار ورزشی - رقابتهای فوتبال قهرمانی جوانان آسیا(زیر 19 سال) در امارات آغاز شد که تیم ملی جوانان ایران در اولین دیدار خود با نتیجه 2 بر صفر ژاپن را شکست داد تا شروعی عالی داشته باشد.

در نیمه اول مسابقه بهنام برزای در دقیقه 3 با ضربه سر گل اول ایران را به ثمر رساند.

در نیمه دوم نیز حسین فاضلی در حالی که لحظاتی از حضورش در زمین نمی گذشت، در دقیقه 57 روی یک همکاری تیمی عالی و چند پاس زمینی، توپ را به تور دروازه چشم بادامی ها دوخت و گل دوم ایران را به ثمر رساند.

ایران در این بازی صاحب توپ و میدان بود و یکی دو بار هم تیرک دروازه ناجی ژاپنی ها شد.

کویت و امارات دیگر تیمهای حاضر در گروه ایران هستند که بازی این دو تیم یک بر یک مساوی شد تا ایران صدرنشین گروه شود.

اکبر محمدی سرمربی گری تیم ملی جوانان ایران را بر عهده دارد.

حدود 20 ایرانی و همین تعداد ژاپنی در ورزشگاه تقریبا خالی از تماشاگر امارات به تشویق تیمهای خود می پرداختند. هر چند تعداد ایرانی ها اندک بود اما همین چند نفر هم یک لحظه دست از تشویق جوانان نکشیدند.

ایران در دومین بازی خود پس فردا در ورزشگاه راس الخیمه به مصاف امارات میزبان می رود./ایسنا

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------