آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.04.26 /سرباز مجروح جای فرمانده!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.04.26 /سرباز مجروح جای فرمانده! روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه گل…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بائوسا رسما سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان شداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

فدراسیون فوتبال عربستان در تصمیمی عجیب از برکناری فان ماوریک سخن به میان آورد و رسما بائوسا را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال عربستان توانست جواز حضور در جام جهانی 2018 روسیه را به دست آورد.

هدایت عربستان را فن ماوریک سرمربی سابق تیم ملی فوتبال هلند برعهده داشت. با توجه به عملکرد خوب این مربی انتظار می رفت که او در روسیه هدایت عربستان را برعهده گیرد اما به یکباره فدراسیون فوتبال این کشور از انتخاب بائوسا به عنوان سرمربی جدید خود خبر داد.

فدراسیون فوتبال عربستان اعلام کرد که فان ماوریک در انتخابی جام جهانی 2018 از راه دور تمرینات را در نظر می گرفت و تنها به هنگام بازیها وارد عربستان می شود و همین باعث شد تا در نهایت از کار برکنار شود.

فدراسیون فوتبال عربستان از انتخاب بائوسا آرژانتینی به عنوان سرمربی جدید خود و جایگزین فان ماوریک خبر داد.

بائوسا تنها چند ماه پیش هدایت امارات را برعهده گرفت و توانست نتایج خوبی با این تیم به دست آورد. او قبل از برعهده گرفتن هدایت امارات در تیم ملی فوتبال آرژانتین مربیگری می کرد اما به علت کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------